anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zsumowanie ilosci sprzedanych sztuk

fashionavenue-pl
#7 Wielbiciel#

od kiedy w ofercie wielowariantowej jeden przedmiot w rożnych rozmiarach nie ma zliczonej ilości sprzedanych sztuk i wg pracownika allegro to normalny stan rzeczy?

Mam przedmiot, w roznych rozmiarach, pokazuje tylko ilosc sprzedana w jednym rozmiarze , nie sumuje ich razem, 

Widze ze jest to przypadek wybiorczy, na pojedynczej aukcji a wg pracownika allegro to normalne

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@fashionavenue-pl Czy możesz wskazać mi przykłady? 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

fashionavenue-pl
#7 Wielbiciel#

tak jak najbardziej mam kurtke jeden model w roznych rozmiarach a podaje ilosc sprzedanych sztuk tylko z jednej oferty

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@fashionavenue-pl w dużym skrócie ma to związek ze zmianą wariantów ofertowych w produktowe i liczba zakupionych sztuk ze wszyskich rozmiarów znajduje się na górze, pod tytułem produktu: 

Zrzut ekranu 2024-03-1 o 15.42.26.png

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

fashionavenue-pl
#7 Wielbiciel#

czyli co jest nie tak? jeden model kurtki jedna kurtka rozne rozmiary i nie mozna polaczyc , ale wszystkie inne aukcje w ofertach nie tylko w tym dziale maja polaczone  i wyswietla sie wspolnie wiec jak jedni moga drudzy nie ??

 

oznacz moderatorów

fashionavenue-pl
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

fashionavenue-pl
#7 Wielbiciel#

@_HolaOla_  no wlasnie sie nie sumuje, dlatego pyta, dlaczego tylko na tej aukcji nie jest to zsumowane?

 

oznacz moderatorów