anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zwrot allegro polecony w smarcie

mikeza
#20 Guru#

Czy ktoś się orientuje jaki jest koszt zwrotu allegro poleconego w smarcie ? Własnie mam doliczone do rachunku allegro takie zwroty w kwocie 10,99 ? Wszystkie zakupy były w smarcie, darmowe. Klienci ich prostu nieodebrali na czas. Każdy ma takie dopłaty ??

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26

mdrogeria
#21 Demiurg#

mikeza OTWÓR JAKĄKOLWIEK SWOJĄ OFERTĘ Z POLECONY I KLIKNIJ ZWROTY TAM MASZ WYJAŚNIENIE .

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

wyjaśnienie czego ?

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@mdrogeria ale na aukcji to jest koszt zwrotu w przypadku odsyłania przez klienta. nie mieszaj pojęć - tutaj chodzi o zwrot w przypadku wyczerpania możliwości doręczenia, albo przekroczenia czasu na odbiór. W aneksie jest wyraźnie opisane, że takie zwroty są darmowe. Nie dotyczy to zakupów na allegro i zwrotu dokonanego przez klienta, chociaż to są smarty, więc akurat w tym przypadku to i zwroty klientów byłyby darmowe.

Moim zdaniem, jest to kolejny przykład na to, że allegro sprytnie dolicza opłaty na boku i ktoś kto tego nie zauwazy zapłaci.

Czekam na odpowiedź z pomocy i będę reklamował te opłaty u allegro.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

mikeza TO NIE TAK JAK PISZESZ . W MOMENCIE JAK NA POCZCIE ZAREJESTRUJĄ / POTWIERDZĄ /TWÓJ PLIK  IDZIE AUTOMATYCZNA INFORMACJA DO ALLEGRO PRZETWARZANA BEZ UDZIAŁU LUDZI . JA WIĘCEJ CI NIE PODPOWIEM , WYSZERPAŁEM SWÓJ ZASÓB . MNIE ZWROTY POLECONYCH LICZĄ 6 NETTO I MAM NA OSOBNEJ FAKTURZE Z POCZTY , NIE MAM ICH W ROZLICZENIACH ALLEGRO . TYLKO OPIEKUN CI TO WYJAŚNI DZWOŃ I PYTAJ . POZDROWIENIA .

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@mdrogeria może i nikt tego nie przetwarza, ale skoro w rachunku allegro jest podany nr transakcji, forma wysyłki itd, to chyba serwis wie za co ta opłata. Niech nie lecą w kule i nie udaja głupa, bo jest dokładnie podane jak an tacy, że to przesyłki allegro polecone, więc z jakiej paki doliczają te opłaty ?

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

GreenMuzy
#8 Zapaleniec#

Kroją za wszystko, ja za książkę wartą 1,00zł płacę Allegro 1,50 prowizji -absurdalne .

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

GreenMuzy TO PO CO TO ROBISZ . JAK MAM NIE ZAROBIĆ TO MOŻE LEPIEJ NIC NIE ROBIĆ ??

oznacz moderatorów