anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot do paczkomatu a nie do siedziby

TMarchaj
#9 Pomysłodawca#

@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@ko_alka@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

 

Niedługo wyjeżdżam na urlop i standardowo pozostaje kwestia przyjmowania zwrotów. Czy jest możliwość aby zwroty przychodziły do paczkomatu a nie bezpośrednio na adres? Wtedy będę mógł poprosić kogoś o odebranie przesyłki (siedziba firmy będzie zamknięta na czas urlopu).

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mdrogeria
#21 Demiurg#

Jeśli pierwotną przesyłkę odbierał kurier to zwrot pójdzie na adres  ,nadana w paczkomacie wróci do paczkomatu

oznacz moderatorów

TMarchaj
#9 Pomysłodawca#

@mdrogeria  jest to nieprawda ponieważ wszystkie paczki nadaje w paczkomacie a zwroty i tak przywozi kurier.

oznacz moderatorów

MikroLITY
#13 Ambasador#

Jeżeli ktoś nie odbierze paczki z paczkomatu, to wróci ona do paczkomatu w którym została nadana.

Jeżeli będzie zwrot Klienta, to przesyłkę dostarczy kurier - i tutaj potrzebujesz aplikacji Inpostu. W aplikacji pojawi się opcja przekierowania na inny adres (przy tej samej ulicy) lub do paczkomatu.

oznacz moderatorów

actp-sklep
#9 Pomysłodawca#

Właśnie przerabiam temat w tym tygodniu i przy paczkach zwrotowych nie mam opcji przekierowania. Wszystkie przynosi kurier na adres firmy. Nie ma opcji zmiany adresu. W aplikacji nie pojawia się w ogóle taka możliwość. Czy sprawdzałeś to "na własnej skórze"?

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@actp-sklep  my też robimy tak jak napisał @kostas11 . Informujemy kuriera że w danym okresie nie bedzie wysyłek i prosimy aby wszystkie paczki na nasz adres odhaczył jako doręczone i woził w aucie. Wszystkie nam przekazuje po powrocie a my rozliczamy.

To tylko kwestia zaufania do kuriera

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@TMarchaj a nie masz namiarów na kuriera, nie rozmawiacie ze sobą ? mój zawsze jak jadę na urlop to wozi paczki na pace aż nie wrócę, nigdy nie miałem z tym problemów a mam już trzeciego podwykonawcę 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

TMarchaj
#9 Pomysłodawca#

@kostas11  Wszystkie paczki nadaje w paczkomacie (20m od siedziby firmy) i mimo to, że paczki są nadawane w paczkomacie to zwroty przywozi zawsze kurier.

oznacz moderatorów