anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot klocków LEGO

paszek28
#8 Zapaleniec#

Siema!

Ostatnio na jednej z FB-ookowych grup wyczytałem, że jest patent na zamawianie nowych, drogich zestawów np. na **piiip**, wyciąganie potrzebnych elementów (np. minifigurek), zgrzewanie woreczków itp. a potem darmowy zwrot zestawu, który nie jest kompletny i ktoś go kupi i się mocno zdziwi przez te braki.

Straszne ..uje. Niech im ziemia ciężką będzie.

Lecz pytam: ..uj, który kupił ode mnie Hotel Butikowy z prośbą o ładne pudełko, bo mu zależy, dla którego poświęciłem pół godziny obmacywania do wysyłki, odesłał mi go z wyjaśnieniem: "nie pasuje mi". To pudełko było najładniejsze jakie miałem. Opakowałem jak kryształ z Huty Anna. 

Dołączam zdjęcia odesłanego pudełka. Było w moim, idealnie dopasowanym piankowym obiciu. No kur.. nie da się tak go rozwalić w transporcie. Zamienił sobie pudełko. Plomby i stan kartonika masakra. Dziura z boku. 

Spotkaliście się z tym kiedyś? 

Co mam zrobić? Nie oddałem mu jeszcze za to pieniędzy. Uważajcie na zwroty pudełek Lego!

#allegro pomóż!

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

paszek28
#8 Zapaleniec#

IMG_0987.jpgIMG_0988.jpgIMG_0989.jpg

oznacz moderatorów

paszek28
#8 Zapaleniec#

IMG_0990.jpgIMG_0991.jpgIMG_0992.jpg

oznacz moderatorów

paszek28
#8 Zapaleniec#

IMG_0993.jpgIMG_0994.jpgIMG_0995.jpg

oznacz moderatorów

paszek28
#8 Zapaleniec#

IMG_0996.jpgIMG_0997.jpgIMG_0998.jpg

oznacz moderatorów

paszek28
#8 Zapaleniec#

IMG_0999.jpgIMG_1001.jpg

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@paszek28 patologia ustawy konsumenckiej, a allegro raczej ci nie pomoże. Możesz zmniejszyć kwotę zwrotu, chociaż UOKiK twierdzi że opakowanie nie jest przedmiotem zakupu.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

kuba1550
#12 Orędownik#

A można zakupić jakiś zestaw klocków Lego złożyć sobie jakiś model, a później go zwrócić ?

oznacz moderatorów