anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot otwartej suchej karmy dla kota

gosia_ig2
#8 Zapaleniec#

Mój kot jest cukrzykiem i od dawna kupuję karmę farminę vet life diabetic . Niestety po zakupie ostatniej paczki kot wymiotuje zjadł około 100 gram. Czy mogę zwrócić sprzedawcy karmę?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Client:44052296
#21 Demiurg#

@gosia_ig2 pytaj sprzedawcę. Raczej zwrot nie będzie możliwy. Możesz złożyć reklamacje złożyć reklamacje może coś nie tak z tą karma.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Czy to wina partii karmy czy inny powód niestrawności kociaka powinien ocenić Twój weterynarz . To że zwierzak wymiotuje mimo że spożywa ten sam gatunek karmy nie musi być winą produktu . Jeśli karma była w zamkniętym opakowaniu sprzedawca ma prawo takiej napoczętej nie przyjmować bo nie miał by już szansy jej sprzedać innemu .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@gosia_ig2 Raczej reklamować jak nie jest zgodna  z ofertą, poczytaj czy skład się nie różni, a może nastąpiła pomyłka w zakupie?

oznacz moderatorów

SpeedyGonzalezz
#10 Popularyzator#

@LEW433 A kot jak zwykle swoje niedorzeczne dyrdymały musi wtrącić. Skąd w ogóle wniosek, że karma nie jest zgodna z ofertą, skoro przedtem była kupowana taka sama i smakowała? Jak napisał @kolekcjoner608  przyczyny niedyspozycji zwierzaczka mogą być różne, a jej związek z karmą dość trudno będzie udowodnić.

Tak czy inaczej, napoczętego opakowania produktu żywnościowego nie przyjmie w ramach zwrotu żaden sklep na świecie. Co innego, gdyby wykazać, że karma jest zepsuta - wtedy należy złożyć reklamację 

--------------------------------------------------
Najszybsza mysz w całym Meksyku
oznacz moderatorów

TomasPe0
#9 Pomysłodawca#

A jak kupisz sobie piwko i wódkę i będziesz imprezował w weekend, a w niedziele zwymiotujesz na dywan i łóżko to producentowi alkoholu też zareklamujesz towar, że po spożyciu wymiotowałem a przed spożyciem nie ? Jak gdzieś tu wczoraj czytałem cytat pewnego autora wątku: "Kto sprzedaje na Allegro ten się w cyrku nie śmieje."

oznacz moderatorów