anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot towaru po upływie 14 dni , a zwrot prowizji od sprzedaży

kontaktD
#10 Popularyzator#

Witam.

Po upływie 14 dni, klient  zadzwonił i poprosił czy może dokonać częsciowego zwrotu towaru. Przyznał się, ze przysnął i czas poleciał.

Czy w przypadku takiego zwrotu, na który się zgodziłem,  mogę złożyć  wniosek do allegro o zwrot prowizji i go uznają , czy taką kwotę mam potrącić od kosztów towaru, robiąc zwrot klientowi??  

Oficjalnie klient nie zrobił zwrotu,( bo nie miał takiej mozliwości, więc allegro nie będzie miało podstaw ku wypłaceniu prowizji..

Jak to wygląda ? 

Z góry dziękuję za wsparcie. @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kontaktD
#10 Popularyzator#

Nawet nie mam jak edytować kwoty zwrotu w formularzu, by pomniejszyć o  koszty prowizji.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@kontaktD można edytować kwotę zwrotu, klient i tak musi Ci wypisać odstąpienie, oddaj kasę, wystąp o zwrot prowizji, jak odrzucą podeślij im odstąpienie 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kontaktD pozytywnej decyzji dot. zwrotu prowizji obiecać Ci nie mogę, ale złożyć wniosek przez formularz możesz zawsze. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kontaktD
#10 Popularyzator#

Proszę mi podpowiedzieć, gdzie klient znajdzie w zakładce moje zakupy, do pobrania oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość ?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie pobiera, pisze to w wiadomości albo klika w zwrot- podaje przyczynę i to jest traktowane jako odstąpienie od umowy zakupu.

oznacz moderatorów