anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot towaru podczas wysłania ,,w drodze,,

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:93636757
#8 Zapaleniec#

Witam 

Zrobiłem zwrot paczki na allegro kiedy jest ,,w drodze,, do mnie .Dostałem dane do odesłania a pisze ze paczkę mam odesłać do 18 grudnia ale nie przyszła jeszcze . 

Czy mam czekać aż paczka przyjdzie i wtedy ją odesłać czy anuluje się ta paczka i dostane zwrot pieniędzy na konto.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
LEW433
#21 Demiurg#

@Client:93636757 Jak masz dane do odesłania to odbierz.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:93636757 jak odstąpiłeś nie musisz odbierać, ale jak masz smarta warto odebrać i odesłać  bo za zwrot nie zapłacisz, koszt odesłania czyli powrotu paczki nieodebranej ponosisz Ty. Bo było odebrać i wtedy dokonać zwrotu jest liczone 14 dni od odstąpienia 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:93636757 Niczego nie musisz odbierać po zrobieniu zwrotu przez formularz po wysyłce. Masz prawo to zrobić przed odebraniem paczki - przesyłka wróci do sprzedającego.  Sprzedawca w takiej sytuacji musi Ci oddać całą wpłatę. Może ją tylko pomniejszyć o koszt powrotu paczki, jeśli nie masz bezpłatnego zwrotu.

oznacz moderatorów
Client:93636757
#8 Zapaleniec#
tylko ze ja zaznaczyłem ,,wyśle samodzielnie,,
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

W takiej sytuacji też nie musisz odbierać paczki, a sprzedawca musi Ci oddać wpłatę pomniejszoną o koszt powrotu paczki do niego, czyli pomniejszoną o kilka złotych 🙂

oznacz moderatorów