anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot zwróconych pieniędzy

MAMY ROZWIĄZANIE!
TATLOK
#15 Entuzjasta#

Przesyłka paczkomatowa z towarem do klienta utknęła gdzieś na 10 dni trasie, żeby być pro konsumenckim jak tego oczekuje Allegro, w przypadku braku możliwości wysłania tych samych produktów i przy uzgodnieniu z klientem zwracam mu wartość zamówienia przez Allegro Finanse, a sam składam reklamację do InPost z poleceniem zwrotu paczki do nadawcy w przypadku jej "odnalezienia" i nadzieją wypłaty odszkodowania, gdy ta się nie odnajdzie.

Po 14 dniach EUREKA przesyłka zostaje doręczona do wskazanego paczkomatu, klient ją odbiera i zgłasza że dokonuje zwrotu otrzymanego zwrotu do Allegro finanse.

Pytanie czy taki przelew dojdzie?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
kostas11
#21 Demiurg#

@TATLOK a jak to zgłosił, jak kasę dostał na konto ? Poproś niech odeśle na Twoje konto a nie robi przypadkiem odpowiedzi na wypłatę z Payu 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@kostas11 Czytaj odrobinkę wolniej: .......przy uzgodnieniu z klientem zwracam mu wartość zamówienia przez Allegro Finanse....

Ula

Ula
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 

Po 14 dniach EUREKA przesyłka zostaje doręczona do wskazanego paczkomatu, klient ją odbiera i zgłasza że dokonuje zwrotu otrzymanego zwrotu do Allegro finanse.

🙂

Dlatego pytam się jak klient to zrobił bo nie widziałem u siebie nigdy takiej opcji 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@kostas11 Nie mam zwróconego zamówienia, to nie sprawdzę. Wiem, że da się dopłacić do już zrealizowanego.

Ula

Ula
oznacz moderatorów
TATLOK
#15 Entuzjasta#

@kostas11 No właśnie zrobił to jako odpowiedź na otrzymany przelew (w swoim banku), więc sam nie wiem - nie przerabiałem tego. Nie zdążyłem mu podać mojego konta - to była jego inicjatywa. Doszedł pewnie do wniosku, że jeśli ja mogę zrobić zwrot to on też.

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@TATLOK Przez Allegro mogę dopłacić dowolną kwotę do zrealizowanego zamówienia, to gdyby tak zrobił, to by doszło.

Ula

Ula
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 tylko do 30 zł dopłata 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@TATLOK tak myślałem niech Ci podeśle potwierdzenie i napiszcie do allegro bo nie wiem czy to nie utknie jako niezidentyfikowana wpłata, a tym bardziej jak zmienił tytuł 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
TATLOK
#15 Entuzjasta#

Zmienił tytuł i to jak: "PACZKA DOTARŁA" adresat PayU 😀

Okazało się, że klient nie musi pisać do Allegro, ale wystarczy iż przekaże mnie potwierdzenie wpłaty i z tym to ja występuję do Allegro, żeby mogli "szukać" przelewu. 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

A, w banku, to trzeba było od razu tak pisać.

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@TATLOK Skoro jest taka możliwość od strony klienta, to pewnie dojdą. Dostałeś jakiegoś maila?

Ula

Ula
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@TATLOK Nie dojdzie, nie ma możliwości zwrotu zwróconej wpłaty. Klient może zapłacić ponownie poza Allegro.

oznacz moderatorów