anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Domyślne formy wysyłki przypisane do profilu w Allegro Lokalnie

Kategorie
kupujący
kupujący 529
inne
inne 105
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
9
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
57
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
155
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
65
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
490
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
273

Domyślne formy wysyłki przypisane do profilu w Allegro Lokalnie

91sumar
#9 Pomysłodawca#

Prośba o możliwość stworzenia dla sprzedającego miejsca, w którym można zaznaczyć formy wysyłki (wraz z kosztami), które będą automatycznie dodawały się do nowego ogłoszenia podczas jego tworzenia. Podczas tworzenia nowego ogłoszenia powinna być również opcja edycji form wysyłek oraz kwot.

3 Komentarze
_HolaOla_
Moderator
Moderator
Status zmieniony na: Wymaga uzupełnienia

@91sumar bardzo dziękuję za tę propozycję, ale czy tutaj chodzi o stworzenie czegoś na podobieństwo cenników na Allegro? W tej chwili wystawiając ofertę na Lokalnie masz do wyboru takie opcje wysyłek: 

_HolaOla__0-1647865395840.png

 

91sumar
#9 Pomysłodawca#

@_HolaOla_po części ma to przypominać cenniki znane z Allegro. Aktualnie wystawiając przedmiot na lokalnie mamy z automatu zaznaczoną opcję "Allegro Paczkomaty InPost", jeżeli chcemy dodać dodatkowe opcje typu kurier, Orlen itp. to dla każdego ogłoszenia musimy robić to indywidualnie.

Chciałbym, aby do mojego profilu były przypisane domyślne formy dostawy, które oferuję kupującym i abym nie musiał ich dodawać za każdym razem tworząc nowe ogłoszenie. Można by włączyć w to również deklarowany czas wysyłki przedmiotu 🙂 https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zg%C5%82o%C5%9B-sw%C3%B3j-pomys%C5%82/czas-dostawy-w-allegro-lokal...

Ziolko39
#17 Koryfeusz#

Dołaczam dodatkowa prośbę, aby sprzedający zostali zobowiązani do wyboru minimum 2 form wysyłki. 1 Paczkomat, 2. Przesyłka dowolnym kurierem na adres domowy. 80% ma ustawiony tylko paczkomat.

Ustawienie drugiej formy przesyłki nic nie kosztuje, napewno część kupujących wybrała by formę dostawy do domu, a to przecież ja płacę za przesyłkę, więc w żaden sposób nie obciąża ona sprzedawcy.

Jeżeli sprzedawcy się nie chce chodzić na pocztę czy do punktu to można zrobić przesyłkę Inpost typy paczkomat - kurier i podać cenę w zależności od przewidywanego gabarytu przesyłki, Są 3 opcje : 14,99, 15,99. 16.99

oznacz moderatorów