anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Filtr sprzedających wg oceny

Kategorie
kupujący
kupujący 897
inne
inne 178
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
83
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
65
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
195
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
106
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
996
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
508

Filtr sprzedających wg oceny

opioom
#8 Zapaleniec#

Od 10 lat zgłaszam konieczność wprowadzenia filtru oceny sprzedającego. Dodajecie jakieś super sprzedawcy etc co w ogóle nijak ma się do rzetelności sprzedających. Może na moje 20lecie na platformie doczekam się wreszcie filtrowania ofert wg oceny sprzedającego w %. Po co? Otóż z zasady nie kupuje u tych którzy mają mniej niż 98% pozytywnych opinii i w ogóle mnie tacy sprzedający nie interesują. Marzy mi się odfiltrowanie ofert sprzedawców z negatywami. Ale i tak tego nie zrobicie,.idę o zakład.

30 Komentarze
MarcinBakota
#8 Zapaleniec#

Chodzi mi o to żeby podczas szukania jakiegoś artykułu/towaru można byłoby filtrować według ilości negatywnych opinii, znaleźć sprzedawcę z jak najmniejszą ilością negatywnych opinii, bo wchodzenie w każdego po kolei jest mozolne i czasochłonne dla użytkowników, dzięki czemu kupujący szybciej podjął by decyzję zakupu co powodowały  wzrost sprzedaży na allegro.

opioom
#8 Zapaleniec#

@Knowherewybawicielu! To ja od tylu lat się męczę z allegro, a tu takie cuda. Dzięki.

Knowhere
#21 Demiurg#

@opioom Nie ma za co, idź w internety i przekazuj dalej😁

opalini
#8 Zapaleniec#

Przydałaby się możliwość filtrowania wyników wyszukiwania i ukrywania konkretnych sprzedających oraz możliwość oznaczenia sprzedającego jako "omijaj" na przyszłość. Dzięki temu można pomijać wyniki sprzedających, na których np. się zawiedliśmy, lub uskuteczniają dropshipping - nie mają produktów, zamawiają w azjatyckich serwisach i tylko trzepią prowizję. Warto dać społeczności kupujących możliwość filtrowania takich wyników i sprzedawców, no chyba, że Allegro nie przetrwa bez ich prowizji 😉 

opalini
#8 Zapaleniec#

Ok, lecz ja się tutaj dzielę pomysłami na rozwój serwisu Allegro. Nie szukam rozwiązań zewnętrznych. Potrafię sobie z takimi rzeczami radzić 😉 ale dziękuję za reakcję.

 

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka
Status zmieniony na: Odrzucony

@opioom dziękuję Ci bardzo za tę propozycję i muszę Ci pogratulować, bo taki zakład wygrasz 😉 Nie mieliśmy i wciąż nie mamy planów wprowadzenia takich filtrów. Wśród ponad 120 tysięcy Sprzedających, na palcach jednej ręki mogłabym wymienić konta bez żadnego negatywu, więc Twoja propopozycja eliminowałaby niemal wszystkich Sprzedających na Allegro. Natomiast jeśli o wtyczkę, którą wskazał @Knowhere nie jest to autoryzowane przez nas narzędzie, więc nie możemy w żaden sposób gwarantować jego skuteczności. 

mexanoutlet
#9 Pomysłodawca#

Na palcach jednej ręki można wymienić konta bez negatywu, bo tak właśnie dbacie o sprzedawców. Można wystawić komentarz do nieopłaconych rzeczy na przykład 🤣

oznacz moderatorów