anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
×

Filtr sprzedających wg oceny

Kategorie
Kupujący
Kupujący 153
Inne
Inne 51
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
270
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
12
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
9
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
22
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
35
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
37

Filtr sprzedających wg oceny

Od 10 lat zgłaszam konieczność wprowadzenia filtru oceny sprzedającego. Dodajecie jakieś super sprzedawcy etc co w ogóle nijak ma się do rzetelności sprzedających. Może na moje 20lecie na platformie doczekam się wreszcie filtrowania ofert wg oceny sprzedającego w %. Po co? Otóż z zasady nie kupuje u tych którzy mają mniej niż 98% pozytywnych opinii i w ogóle mnie tacy sprzedający nie interesują. Marzy mi się odfiltrowanie ofert sprzedawców z negatywami. Ale i tak tego nie zrobicie,.idę o zakład.

8 Komentarze
MarcinBakota
#7 Wielbiciel#

Chodzi mi o to żeby podczas szukania jakiegoś artykułu/towaru można byłoby filtrować według ilości negatywnych opinii, znaleźć sprzedawcę z jak najmniejszą ilością negatywnych opinii, bo wchodzenie w każdego po kolei jest mozolne i czasochłonne dla użytkowników, dzięki czemu kupujący szybciej podjął by decyzję zakupu co powodowały  wzrost sprzedaży na allegro.

opioom
#7 Wielbiciel#

@Knowherewybawicielu! To ja od tylu lat się męczę z allegro, a tu takie cuda. Dzięki.

Knowhere
#21 Demiurg#

@opioom Nie ma za co, idź w internety i przekazuj dalej😁

opalini
#7 Wielbiciel#

Przydałaby się możliwość filtrowania wyników wyszukiwania i ukrywania konkretnych sprzedających oraz możliwość oznaczenia sprzedającego jako "omijaj" na przyszłość. Dzięki temu można pomijać wyniki sprzedających, na których np. się zawiedliśmy, lub uskuteczniają dropshipping - nie mają produktów, zamawiają w azjatyckich serwisach i tylko trzepią prowizję. Warto dać społeczności kupujących możliwość filtrowania takich wyników i sprzedawców, no chyba, że Allegro nie przetrwa bez ich prowizji 😉 

opalini
#7 Wielbiciel#

Ok, lecz ja się tutaj dzielę pomysłami na rozwój serwisu Allegro. Nie szukam rozwiązań zewnętrznych. Potrafię sobie z takimi rzeczami radzić 😉 ale dziękuję za reakcję.