anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kod rabatowy

Kategorie
kupujący
kupujący 947
inne
inne 185
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
174
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
65
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
195
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
106
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
996
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
508

Kod rabatowy

Laptorro
#8 Zapaleniec#

Cześć...

z tego co czytałem nie ma kompletnie żadnej opcji, aby wygenerować jednorazowy lub nawet wielorazowy kod rabatowy dla np. stałych klientów czy rodziny? Nie ma możliwości, żeby moi klienci kupili mój przedmiot po prostu taniej oprócz wystawienia go w innej cenie?

Czy Allegro nie może przywrócić opcji z dawnych lat, kiedy taka opcja była? Zostało teraz tylko okienko 😄 @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

3 Komentarze
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka
Status zmieniony na: Odrzucony

@Laptorro Cześć. Na ten moment realizacja tego pomysłu jest bardzo trudna do zrealizowania. Jako serwis Allegro nie powinniśmy udostępniać sprzedającym narzędzia do nagradzania wybranych klientów wedle uznania. Mogłoby to wzbudzać pewne wątpliwości pod kątem UOKiK. 

YIVO
#11 Animator#

Hej, przydałaby się możliwość wygenerowania własnych kuponów rabatowych z kodem, jak ma to miejsce w przypadku posiadania własnego sklepu. Byłaby to super pomocna i ułatwiająca opcja w przypadku chęci udzielenia rabatu konkretnemu klientowi z powodu jakieś niezgodności, reklamacji etc. Aktualnie muszę ręcznie obniżać cenę dla konkretnego produktu na Allegro lub wystawiać specjalną ofertę z niższa ceną aby klient mógł skorzystać z takiego rabatu. Dodatkowo obniżenie ceny w ofercie o jakąś wartość % powoduje też obniżenie średniej ceny sprzedaży z ostatnich 30 dni, co na dalszym etapie przy chęci uczestnictwa w programach zniżkowych powoduje spory problem. Niestety nie załatwia tego kampania kuponowa, bo tam klient musi zamówić za konkretną kwotę i jest to dostępne ogólnie dla wszystkich klientów.

Poduchowo
#9 Pomysłodawca#

Czy możecie wprowadzić indywidualne kody rabatowe np: dla niezadowolonych klientów, ja od siebie dodaje kod rabatowy - 20% na cały mój asortyment na następne zakupy, żeby zrekompensować kupującemu niedogodności. 

oznacz moderatorów