anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kraj Pochodzenia Oferowanego Produktu

Kategorie
Kupujący
Kupujący 249
Inne
Inne 60
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
63
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
53
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
68
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
49
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
197
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
155

Kraj Pochodzenia Oferowanego Produktu

Cornugon
#7 Wielbiciel#

Osobiście uważam, że obowiązkiem sprzedającego powinno być podawanie w opisie przedmiotu kraju pochodzenia. Są bowiem kupujący - do których nie ukrywam się zaliczam - którzy kilkakrotnie zawiedli się na jakości produktów pochodzących z danego kraju i woleliby nie mieć tzw powtórki z rozrywki. A ciągłe dopytywanie się Sprzedających jest długotrwałe i uciążliwe...

4 Komentarze
Rhino-r
#8 Zapaleniec#

Staram się wspierać rodzimą gospodarkę, dlatego bardzo bym się ucieszyła, gdyby dało się we wszystkich kategoriach filtrować towary wyprodukowane w Polsce. Kiedyś o to prosiłam i dostałam odpowiedź, że już jest taki filtr w kategorii... motoryzacja 😄 Było to dosyć zabawne 🙂 Także teraz zgłaszam prośbę o rozszerzenie tego na inne kategorie. 

_HolaOla_
Moderator
Moderator
Status zmieniony na: Zrealizowany

Serdecznie dziękujemy za tę propozycję @Cornugon. W wybranych kategoriach na Allegro jest już dostępny parametr "Kraj pochodzenia". Co prawda nie jest on obowiązkowy we wszysykich kategoriach, ale tam gdzie jest to możliwe takie informacje są widoczne dla Kupujących. 

rabin69
#7 Wielbiciel#

Witam, często kupuję na Allegro bardzo różne przedmioty i zawsze zwracam uwagę na kraj produkcji. Uważam że warto by było dodać w filtrze wyszukiwania informację: Produkt Polski, Produkt z UE, Produkt spoza UE. Osobiście staram się kupować przedmioty wyprodukowane w naszym kraju (o ile takie występują) nawet gdy cena jest nieco wyższa. Poza tym że jakościowo zazwyczaj są lepsze niż tandeta z Azji to mam świadomość, że zostawiam pieniądze u producentów z Polski, którzy potencjalnie może kiedyś też skorzystają z mojej usługi zamiast usługi z innego kraju (działam w branży turystycznej).

Pozdrawiam

Wesola_Madzia
#10 Popularyzator#

Mnie to wnerwia totalnie jak zamawiam produkt gdzie ci napiszą, że jest z Polski, ale co z tego skoro zakupiony w Chinach. Raz mi się trafiło, że dopiero po przyjściu zamówienia jak zobaczyłam jakiej jest jakości to wstawiłam zdjęcie oferty z allegro w wyszukiwanie na alli i tam znalazlam za połowę ceny ten sam strój. 

oznacz moderatorów