anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

który towar oceniam?

Kategorie
kupujący
kupujący 896
inne
inne 177
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
76
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
65
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
195
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
106
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
996
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
508

który towar oceniam?

gczernik
#1 Nowicjusz#

W tym samym czasie kupiłem na allegro identyczny produkt u dwóch różnych sprzedających. Allegro przypomina mi o ocenie zakupionego towaru. Jednak formatka oceny nie pozwala mi w łatwy sposób rozróżnić tego samego towaru od różnych sprzedających. Nie mogę załączyć zrzutu ekranu formatki oceny zakupionego towaru, jednak każdy użytkownik allegro z łatwością może to sprawdzić.

pozdrawiam, Grzegorz

3 Komentarze
kostas11
#21 Demiurg#

@gczernik ale Ty masz ocenić towar nie sprzedawcę, i tak ta ocena będzie wyświetlać się u wszystkich co sprzedają ten produkt 🙂

ZibiK30
#18 Luminarz#

@gczernik Nie ma czegoś takiego jak formatka w rozumieniu tego o czym piszesz. Jest to efekt złego nauczania pewnego profesora, który sobie sam wymyślił tą nawę i używał, uczył z premedytacją tak swoich studentów. Formatka to jedynie kilka kawałków forniru tworzących arkusz o wymaganych wymiarach jak i w poligrafii tekst do powielania jego. Niestety jak to mówią, głupota poszła w świat za pomocą jej nauczyciela 😄

Co do Twojego problemu, to standard (łączenie produktu od różnych sprzedawców w których mogą się znajdować podróbki jak i oryginały) wśród niektórych produktów i w sumie nikt nie wie czemu ma to służyć. Z pewnością nie pomaga ani sprzedawcom ani kupującym.

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka
Status zmieniony na: Odrzucony

@gczernik bardzo dziękuję za Twój pomysł. Oceny produktów zawsze pojawiają się w kolejności zakupów, dzięki temu możesz sprawdzić, który towar kupiłeś wcześniej. Jeśli Twoim zdaniem produkty od dwóch Sprzedających bardzo się różnią i chciałbyś dodać szczególną opinię na temat jednego z nich, wówczas możesz to opisać w ocenie Sprzedającego, odpowiednią liczbą gwiazdek w polu "zgodność z opisem" lub w treści samego komentarza. 

oznacz moderatorów