anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Możliwość edycji stworzonych zestawów

Kategorie
kupujący
kupujący 875
inne
inne 171
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
33
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
65
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
195
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
106
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
996
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
508

Możliwość edycji stworzonych zestawów

Sibrien
#8 Zapaleniec#

Często zdarza mi się, że mam już stworzony jakiś zestaw przedmiotów o danej tematyce i wystawiam nową ofertę o podobnej tematyce, więc chciałabym dodać ten przedmiot do zestawu. Ale żeby to zrobić muszę usunąć istniejący zestaw i zrobić go od nowa, co wydłuża cały proces dziesięciokrotnie. Przez to bywa że mi się nie chce, bo to czasochłonne zajęcie i dla jednej **piiip**oły nie chce mi się od nowa szukać nastu rzeczy na liście ofert - a przez takie lenistwo być może tracę jakiegoś klienta, który kupiłby zestaw.

Dlaczego nie ma tak oczywistej opcji jak „edytuj zestaw”? Czasem chciałabym coś dodać, albo coś usunąć, nie kasując całego zestawu! Albo może zmienić wartość rabatu… nie chce tworzyć tych zestawów ciągle i ciągle od nowa, to mordęga.

Inna rzecz, że czasem chciałabym też ten sam przedmiot umieścić w więcej niż jednym zestawie – i to także jest niemożliwe.

2 Komentarze
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka
Status zmieniony na: Zaakceptowany

@Sibrien dziękujemy za tę propozycję. Mamy w planach zmiany w tej kwestii, ale nie nastąpią one szybciej niż w drugiej połowie tego roku, więc do tego czasu rabaty w cennikach będą funkcjonować w obecnej formie. 

progrespro
#1 Nowicjusz#

@_HolaOla_

Dzień dobry, z punktu widzenia agencji jest to niezbędna funkcjonalność. Z mojej strony potrzebuję nie tylko edycji ale również kopiowania zestawów.

Jeżeli jako Allegro uważają Państwo że funkcjonalność zestawów jest mało używana to dlatego że nie ma tych opcji. Pozostała funkcjonalność jest ok.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów