anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mozliwosc usowania straych konwersacji ze sprzedajacymi w Alegro lokalnie

Kategorie
kupujący
kupujący 707
inne
inne 148
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
31
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
79
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
207
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
86
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
721
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
402

Mozliwosc usowania straych konwersacji ze sprzedajacymi w Alegro lokalnie

Marek_Szmigiel
#7 Wielbiciel#

Mysle ze byloby super gdyby stare konwersacje na allegro lokalnie mozna bylo usunac. Aktualnie nie ma takiej mozliwosci.

9 Komentarze
br.
#19 Nestor#

To raczej niemożliwe.  Czat na  Lokalne  jest jedynym  dokumentem  z  przeprowadzonej  rozmowy przed sprzedażą  i  po sprzedaży.  Więc  na pewno nie zostanie usunięty,  natomiast wiem, że po jakimś czasie  zostanie przez  Allegro zarchiwizowany i  nie będzie widoczny.

Marek_Szmigiel
#7 Wielbiciel#

dziekuje za odpowiedz. No archiwizowizowanie i ukrywanie starych wiadomosci tez byloby ok. Mozna usowac wiadomosc jezeli transakcja otrzymala status "pozytywnie zrealizowana" bo wtedy nikomu ona wiecej sie nie przyda 😉

Knowhere
#21 Demiurg#
br.
#19 Nestor#

@Knowhere  Faktycznie,  jestem  zdziwiony tym wpisem. Czyli  będą wisieć  do końca  świata i dzień dłużej. Więc pomysł ich usuwania nie jest  taki zły.

Marek_Szmigiel
#7 Wielbiciel#

No nie widze sensu trzymac konwersacji jezeli od zawartej transakcji minelo na tyle duzo czasu ze i tak juz nic nie wskuram na allegro a przynajmniej bede mogl trzymac porzadek w konwersacjach.

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka
Status zmieniony na: Zaakceptowany

@Marek_Szmigiel super, że podzieliłeś się z nami swoim pomysłem. Co prawda mamy w planach dodanie możliwości usuwania konwersacji w Allegro Lokalnie, ale na tę chwilę niestety nie możemy zadeklarować żadnego terminu jej udostępnienia. 

karzyb_alle
#9 Pomysłodawca#

Witam, proszę o wprowadzenie możliwości kasowania wiadomości na Allegro Lokalnie. Fajnie byłoby też wprowadzić możliwość "odfiltrowania" ofert Allegro Lokalnie, tak aby się nie pojawiały w wynikach wyszukiwania.

cookie000
#15 Entuzjasta#

@karzyb_alle 

Niedoczekanie Twoje ;] Był postulat już w 2020 (a może wcześniej też) i nikt w tej sprawie nic nie zamierza zrobić. Nie będę szukał odpowiedzi teraz, ale uzasadniane to było możliwością powrócenia do reklamacji jakiejś starej oferty (z pamięci podaję).

Jeśli chodzi o drugi: niemożność wyświetlania ofert z lokalnie dobiło by ten portal.

Kris-Pier
#8 Zapaleniec#

Zaśmiecanie tylko skrzynki, ktoś pyta czy są zadrapania, prosi o dodanie konkretnego zdjęcia, pisze że wymieni konsolę za gumową kaczkę i 10 kilo cebuli lub że da połowę za przedmiot i juz taka niepotrzebna konwersacja zaśmieca skrzynkę.

oznacz moderatorów