anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nowy filtr zakładce Moje oferty - czas wysyłki

Kategorie
kupujący
kupujący 848
inne
inne 167
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
7
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
87
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
196
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
105
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
955
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
490

Nowy filtr zakładce Moje oferty - czas wysyłki

konto zamknięte
Nie dotyczy

Bardzo brakuje mi w zakładce "moje oferty" możliwości filtrowania aukcji po czasie wysyłki. Byłoby to przydatne zwłaszcza teraz, gdy obroty w związku z covidem mocno się wahają. Obecnie muszę pamiętać co deklarowałem jako np. 24h, a co na 2 dni 😕 Generalnie niezależnie od ilości zamówień, chcę mieć niektóre produkty z opcją szybszej wysyłki inne późniejszej, więc opcja i argument o tym abym sobie to ujednolicił, odpada.

7 Komentarze
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Ja planowałem kiedyś to organizować za pomocą Etykiet, ale niestety nie zdało to egzaminu, bo ręcznie nie da się tego pilnować. jest jeszcze wyjście z poziomu własnej aplikacji, ale dobrze by było, gdyby była chociaż jakaś lista wyboru

DarkStoorM_0-1599569743464.png

 

nikl
#13 Ambasador#

Proszę wyświetlać na liście Moje Oferty, jakie mam ustawione czasy wysyłek. Czasem mamy jakiś chory czas ustawiony, a nie widzimy tego. Nie da się przecież filtrować, wyszukiwać, ani sortować tej listy po czasach wysyłek. Człowiek jest jak ślepy we mgle.

Proszę aby na liście Moje Oferty, można było kliknąć wprost do edycji: Cenę, ilość i czas wysyłki. Bez żmudnego rozklikiwania całej aukcji do edycji.

Można zrezygnować z kolumny Status. Aukcje nieaktywne proszę wyświetlać po prostu blado.

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Jeśli chodzi o sortowanie po czasie wysyłki, to jest już zgłoszony pomysł: Nowy filtr zakładce Moje oferty - czas wysyłki

 

Co do edycji, najszybszym sposobem jest Edycja Grupowa, ale jednak szkoda, że nie można kliknąć bezpośrednio w cenę i jej zmienić przy danej ofercie. To by było bardziej przydatne

DarkStoorM_0-1601386467059.png

 

msniezek
Administrator
Administrator
Status zmieniony na: Zaakceptowany

@konto zamknięte to sensowna sugestia, którą dopisujemy do listy rzeczy "do zrobienia" w 2021 roku. Zostawiam temat otwarty, wrócimy do Was, gdy będziemy mieli więcej informacji. Dziękuję!

konto zamknięte
Nie dotyczy

@msniezek bardzo mnie to cieszy 🙂

FiberNovelty
#7 Wielbiciel#

Proszę Allegro o dodanie filtra, bo jest naprawdę potrzebny. W przypadku aukcji z różnymi terminami dostaw wyłapywanie ich z listy jest czasochłonne.

Dziwię, że zgłoszenie z 2020 roku i dalej filtr się nie pojawił w panelu. W innych platformach sprzedażowych tego typu filtry są.

 

Ogólnie parametry jakie można zmieniać poprzez grupową edycję (zielony pasek na dole po zaznaczeniu oferty na listingu) powinny dawać możliwość również filtrowania po tych parametrach by miało to większy sens.

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka
Status zmieniony na: Zrealizowany

Cześć. Przepraszam za czas oczekiwania. W międzyczasie zakładka "Moje oferty" została zastąpiona przez "Mój asortyment", a zamówieniami możecie zarządzać z poziomu zakładki "Zamówienia".

W zakładce "Zamówienia" jest możliwość sortowania po:
- czas na wysłanie: od najkrótszego
- czas na wysłanie: od najdłuższego

Zrzut ekranu 2023-12-6 o 10.50.13.png

oznacz moderatorów