anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przycisk ZAZNACZ/ODZNACZ WSZYSTKIE w Spłaty i zakupy - Allegro Pay

Kategorie
kupujący
kupujący 848
inne
inne 167
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
7
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
87
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
196
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
105
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
955
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
490

Przycisk ZAZNACZ/ODZNACZ WSZYSTKIE w Spłaty i zakupy - Allegro Pay

Adrian_19l
#7 Wielbiciel#

Witam
Od wielu miesięcy korzystam z zakupów przez Allegro Pay. 
Każdego miesiąca mam długą liste zakupów do spłacenia.
Lista produktów do splaty po wejściu zawsze ma zaznaczone wszystkie produkty do spłaty mimo, że ich termin spłaty jest rózny np 5dni a inny 20-30dni.
Chciałbym zaproponować przycisk który pozwoli odznaczyć/zaznaczyć wszystkie produkty i będzie można samodzielnie zaznaczyc wybrany produkt do spłaty.

9 Komentarze
DisorderPL
#7 Wielbiciel#

Opcja w aplikacji mobilnej domyślnie zaznacza wszystkie niespłacone zakupy Allegro pay, użytkownik musi ręcznie odznaczać zakupy których nie chce aktualnie spłacać. Brakuje możliwości tj zaznaczyć wszystkie, odznaczyć wszystkie dokładnie jak jest w koszyku 

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka
Status zmieniony na: Wymaga uzupełnienia

@DisorderPL dziękuję za tę propozycję, ale o jaką wersję aplikacji dokładnie chodzi? Na Android czy iOS?

DisorderPL
#7 Wielbiciel#

Android 10, Aplikacja v 7.66.0

damian_bl
#7 Wielbiciel#

Ten sam problem w każdej wersji ios. Strasznie frystrujące jak odznaczasz wiele elementów, których nie musisz w danym momencie spłacać. Wystarczy jeden nie trafić w ikonę wyboru i trzeba odznaczać od początku...

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka
Status zmieniony na: Wymaga uzupełnienia

@Adrian_19l dziękuję za tę sugestię, ale czy chodzi o zaznaczanie tego na komputerze, czy w aplikacjach? Jeśli w aplikacji, to jakiej dokładnie? 

-55-
#7 Wielbiciel#

W zakładce "Allegro Pay - Spłaty i zakupy" automatycznie zaznaczone są wszystkie najbliższe spłaty. Robię dużo zakupów i ta lista jest długa, przed każdą spłatą muszę niemal wszystko odznaczać. To powinno być domyślnie odznaczone a ja powinienem wybrać co chcę spłacić. Po co mi system zaznacza coś co jest do spłaty za 35 dni?

-55-
#7 Wielbiciel#

Screenshot_1052.jpg

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka
Status zmieniony na: Zaakceptowany

@Adrian_19l @-55- @damian_bl @DisorderPL bardzo Wam dziękuję. Dostałam potwierdzenie od zespołu Allegro Pay, że planujemy zamianę w tej kwestii, ale nie mogę Wam niestety na ten moment wskazać konkretnej daty. 

Luk_123
#7 Wielbiciel#

Witam, szkoda, ze nie można ustawi automatycznej spłaty Allegro Pay, np. nie da się ustawić, ze automatycznie, np. na jeden dzień przed terminem, dana kwota automatycznie się ściąga z karty płatniczej, która mam podpiętą pod moje konto w Allegro. Natomiast druga sprawa, to bardzo duże utrudnienie, aż dziwne, ze ktoś tak nieoptymalnie to zaprojektował. Otrzymuję komunikat Pusz na smarfonie, ze zbliża się termin zapłaty danej kwoty, przechodzę do aplikacji, aby spłacić kwotę, która jest do spłaty w najbliższych dniach, a w aplikacji mam domyślnie zaznaczone wszystkie kwoty /wszystkie terminy/, nawet z tych zakupów, które zrobiłem wczoraj. Za każdym razem, trzeba odznaczać cała listę, przy czym selektory są dość małe i często można przypadkowo kliknąć obok, co powoduje, ze cała lista ponownie jest oznaczona do spłaty. Domyślacie się, ile razy w tym momencie padają niecenzuralne słowa, w kierunku osoby, która tak to zaprojektowała? Pozdrawiam

oznacz moderatorów