anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sortowanie domyślne wg upodobań

Kategorie
kupujący
kupujący 864
inne
inne 169
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
13
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
65
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
195
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
106
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
996
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
508

Sortowanie domyślne wg upodobań

jaco666b
#8 Zapaleniec#

Za każdym razem sortowanie jest ustawione wg trafności. Za każdym razem muszę zmieniać na wg popularności. Proponuję aby apka zapamiętywała kto wg czego sobie ustawił, lub ustawienia w których ustawi się domyślne. Pozdrawiam

12 Komentarze
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka
Status zmieniony na: Weryfikowany

@jaco666b bardzo dziękuję za ten pomysł. Konsultuję z zespołem odpowiedzialnym za ten obszar jakie mamy plany związane z sortowaniem w najbliższym czasie, więc jak tylko dostanę szczegóły wrócę tutaj ze szczegółami. 

piter12x
#7 Wielbiciel#

Witam,

 

Z tym zapamiętywaniem opcji sortowania pomijając że to świetny pomysł to trzeba także uwzględnić aby zapamiętało także i ogólnie dało mi wybór do opcji "SORTUJ BEZ DOPASOWANIA"

Obecnie wyszukuję zawsze po najniższej cenie i zawsze muszę kliknąć "SORTUJ BEZ DOPASOWANIA" jest to wyjątkowo irytujące i coraz bardziej sprawia że jak mam czegoś szukać na portalu to się tylko irytuje i zaczynam korzystać z innych portali i sklepów danych sprzedawców nie daliście możliwości wyboru i zapamiętania ustawień.

Jak mam sobie skonfigurować szybkie wyszukiwanie w chrome/chomium aby wyszukiwało po najniższej cenie i bez konieczności "SORTUJ BEZ DOPASOWANIA" w tej chwili mam tak: "https://allegro.pl/listing?string=%s&order=p&withoutBetterSort=1" i to już nie działa

 

Pozdrawiam.

 

ewejak_alle
#8 Zapaleniec#

Po uruchomieniu aplikacji powinno sortowanie ofert podstawiać się po ostatni użytym sortowaniu, aby nie trzeba było na nowo ustawiać sortowania ofert.

sonic-pb
#7 Wielbiciel#

@_HolaOla_ i nie wróciłaś z odpowiedzią...

JackShalom
#8 Zapaleniec#

Witajcie.

Irytuje mnie to, że nie mogę ustawić dla swojego konta pewnych STAŁYCH preferencji wyszukiwania.

Ilekroć wyszukuję po najniższej cenie, to musze to wyklikać. Algorytm zysku Allegro jest ważniejszy od zadowolenia klienta. 🙂

Przydałby się również filtr na 'wysyłka z Chin', ale to Allegro nie zrobi, bo na tym zarabia, sic!

Będę chciał kupić w Chinach, to se na Ali wejdę!

To tyle.

auto-matic
#10 Popularyzator#

Masz rację - ale tego nie zmienią bo musisz przebrnąć przez opłacony ,,spam''  do tego co cię interesuje . Często to długo trwa i w sumie rezygnuję z poszukiwań bo muszę zająć się czymś innym .

A filtr Chiny powinien mieć zaznaczoną flagę v z Europy i v Azja  nie było by nic przeciw Chinom !!! I w Europie powinny się pojawiać flagi do wyłączenia z innych krajów allegro to będzie uczciwie !

I problemem jest multiplikacja ofert identycznych w zasadzie z Chin !

JackShalom
#8 Zapaleniec#

Wiem, że mam rację i wiem też, że Allegro ma to gdzieś. Ale się za to wygadałem.

A do czytających pracowników Allegro: 'nie wstyd Wam'? 😉

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Przepraszam Was, że do tej pory nie otrzymaliście ode mnie odpowiedzi, ale przypomniałam się z tym tematem w zespole, więc jeśli uda mi się ustalić jakie mamy plany w tym temacie, wrócę do Was. 

auto-matic
#10 Popularyzator#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Macie przecież statystyki używanych kryteriów wyszukiwania - po co utrudniać życie kupującym ? Będą mieli mniej czasu i ochoty na kontynuowanie zakupów !!! Każda zmiana kategorii to powrót do nastaw ,,admina'' i znów zaznaczanie flag etc. tak z 5 razy i mam dość ...

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka
Status zmieniony na: Odrzucony

Mam już informację, że nie planujemy zmienić domyślnego sortowania, ponieważ sortowanie po trafności jest główną rozwijaną opcją, z której korzysta dominująca część wszystkich użytkowników Allegro i to dzięki niej użytkownicy mają najlepsze doświadczenia. 

@auto-matic to właśnie statystyki uzasadniają to co napisałam wyżej. Zdecydowanie największa liczba użytkowników korzysta z sortowania po trafności. 

oznacz moderatorów