anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sortowanie domyślne wg upodobań

Kategorie
kupujący
kupujący 560
inne
inne 116
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
10
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
63
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
159
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
71
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
519
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
300

Sortowanie domyślne wg upodobań

jaco666b
#8 Zapaleniec#

Za każdym razem sortowanie jest ustawione wg trafności. Za każdym razem muszę zmieniać na wg popularności. Proponuję aby apka zapamiętywała kto wg czego sobie ustawił, lub ustawienia w których ustawi się domyślne. Pozdrawiam

3 Komentarze
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka
Status zmieniony na: Weryfikowany

@jaco666b bardzo dziękuję za ten pomysł. Konsultuję z zespołem odpowiedzialnym za ten obszar jakie mamy plany związane z sortowaniem w najbliższym czasie, więc jak tylko dostanę szczegóły wrócę tutaj ze szczegółami. 

piter12x
#1 Nowicjusz#

Witam,

 

Z tym zapamiętywaniem opcji sortowania pomijając że to świetny pomysł to trzeba także uwzględnić aby zapamiętało także i ogólnie dało mi wybór do opcji "SORTUJ BEZ DOPASOWANIA"

Obecnie wyszukuję zawsze po najniższej cenie i zawsze muszę kliknąć "SORTUJ BEZ DOPASOWANIA" jest to wyjątkowo irytujące i coraz bardziej sprawia że jak mam czegoś szukać na portalu to się tylko irytuje i zaczynam korzystać z innych portali i sklepów danych sprzedawców nie daliście możliwości wyboru i zapamiętania ustawień.

Jak mam sobie skonfigurować szybkie wyszukiwanie w chrome/chomium aby wyszukiwało po najniższej cenie i bez konieczności "SORTUJ BEZ DOPASOWANIA" w tej chwili mam tak: "https://allegro.pl/listing?string=%s&order=p&withoutBetterSort=1" i to już nie działa

 

Pozdrawiam.

 

ewejak_alle
#8 Zapaleniec#

Po uruchomieniu aplikacji powinno sortowanie ofert podstawiać się po ostatni użytym sortowaniu, aby nie trzeba było na nowo ustawiać sortowania ofert.

oznacz moderatorów