anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakładka "moje przesyłki"

Kategorie
kupujący
kupujący 522
inne
inne 104
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
17
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
85
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
150
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
69
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
460
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
259

Zakładka "moje przesyłki"

Folxs
#7 Wielbiciel#

Dedykowana zakładka z numerem przesyłki, stanem przesyłki i zawartością - dostęp z "moje zakupy" jest taki że trzeba wchodzić we wszystko po kolei

3 Komentarze
_HolaOla_
Moderator
Moderator
Status zmieniony na: Wymaga uzupełnienia

Bardzo dziękuję za Twój pomysł @Folxs, ale taka zakładka duplikowałaby informacje z pola "Moje zakupy", więc jaki właściwie cel miałaby spełnić? 

Folxs
#7 Wielbiciel#

Takie, że tam nie widać od razu tylko trzeba naklikać się aby odnaleźć numery przesyłek - i nawet jak jest numer to często nie ma statusu przesyłki, który można zaciągnąć ze strony InPostu chociażby.

To żeby nic nie duplikować ja bym sugerował dodać w tej zakładce pod każdym zamówieniem od razu widoczny numer przesyłki i status jeśli dostępny (może kropki postępu doręczania jak na Ali)

_HolaOla_
Moderator
Moderator
Status zmieniony na: Odrzucony

@Folxs przepraszam, że musiałeś czekać na moją odpowiedź, ale w ostatnim czasie wprowadziliśmy kilka zmian w zakładce Moje zakupy jeśli chodzi o statusy zamówień i przesyłek. W tej chwili informację o statusie danego zamówienia znajdziesz zawsze na samej górze zestawienia. Tutaj przykład: 

_HolaOla__0-1648720106721.png

 

Jeśli przesyłka oczekuje na odbiór, pod statusem "Odbierz przesyłkę" pokazujemy komunikat z informacją, do kiedy możesz ją odebrać.

_HolaOla__1-1648720323501.png

 

Jeśli wybierzesz natmiast metodę dostawy, która nie ma opcji śledzenia przesyłek np. list ekonomiczny, w zakładce Moje zakupy przy danym zamówieniu zobaczysz komunikat: Przesyłka bez możliwości śledzenia. Dodatkowo, możesz samodzielnie zaznaczyć, że odebrałeś już przesyłkę. Co do dodania numerów przesyłek w nagłówkach to nie planujemy takich zmian w najbliższym czasie. Te informacje nadal będą dostępne w szczegółach zamówienia. 

oznacz moderatorów