anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Delivery - nie mogę zamówić podjazdu na dziś

accadia
#13 Ambasador#

@RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

Wlaczyliscie mi dzisiaj Delivery.

Zamowienie dd8ccea0-338e-11ef-b489-2b9e170327b1

Klient dokonal zakupu o 9:37 - Allegor pokazuje, ze czas na wyslanie przesylki mam do dzisiaj i jutro paczka powinna byc odbiorcy.

Wchodze i zamawiam podjazd kuriera - pokazuje, ze najpozniej moge zamowic podjazd o godzinie 9:30 na dzisiaj - po tej godzinie moge zamowic dopiero na jutro

PROSZE O WYJASNIENIA KTO ODPOWIADA ZA TEN BRDEL I KTO SIE BEDZIE TLUMACZYL KUPUJACEMU

 

Dodam, ze w ustawieniach czasu wysylki dla Allegro One (bez kuriera) mialem ustawiona godzine 7 rano!!!

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

"Cygan zawinił ,chłopa powiesili" ,tak to będzie wyglądać.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@accadia w ofercie jest informacja "kup do 11 dostawa jutro". 
Przewidywany czas dostawy jest obliczany na podstawie historycznych danych na temat konkretnych przewoźników a dla wybranego przez kupującego przewoźnika wskazuje na dostawę jutro. 
Godziny graniczne zamówienia kuriera dla Twojego kodu:
Dostawa Dzisiaj wewnątrzmiastowa: 08:00
Dostawa Dzisiaj międzymiastowa: 08:00
Dostawa Jutro: 10:00
W takiej sytuacji powinieneś zmienić godzinę wysyłki tego samego dnia dla kolejnych zamówień. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

accadia
#13 Ambasador#

@la_nika 

BUAHAHAHAHAH - NORMALNIE TARZAM SIE ZE SMIECHU

1. Kup do 11 dostawa jutro dotyczy Inpostu - nie Waszego Allegro One Kurier, a taka metode wybral kupujacy
2. Allegro One Kurier w ramach DELIVERY wlaczyliscie od dzisiaj - wczesniej nie mialem tej metody wysylki, wiec na podstawie jakich historycznych danych
3. w ustawieniach godzin granicznych dostawy NIE MA OPCJI USTAWIENIA GODZINY DLA ABOXKURIER

 

@RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

Prosze o wypowiedz kogos, kto zrozumie to co napisalem i zna sie na ustawieniach godzin wysylki!!!

 

Kolejny przyklado - zamowienie zlozone o godzinie 10:15
3c3b2460-3394-11ef-a202-05cb1b8c2349

Pokazuje, ze klient dostawe bedzie mial jutro.
Dla lepszego zrozumienia napisze jeszcze raz:
- klient wybral Allegro One Kurier w ramach Allegro Delivery

- dla tej metody wysylki nie mam ustawionych godzin granicznych wysylki, poniewaz  nie ma takiej opcji w ustawieniach godzin dostawy i nie wysylalem wczesniej ta metoda wysylki, wiec nie mam mowy o jakichkolwiek algorytmach bazujacych na historycznych danych

oznacz moderatorów

MikroLITY
#13 Ambasador#

@accadia 

 

A co masz ustawione tutaj?

Zrzut ekranu 2024-06-26 o 11.05.30.png

oznacz moderatorów

accadia
#13 Ambasador#

Do dzisiaj nie mialem ustawione nic, poniewaz w formach wysylki nigdy nie mialem ALLEGRO ONE KURIER z racji ich "niezawodnosci".
Nie mialem tez ustawionego miasta, z którego wysyłam.

oznacz moderatorów

MikroLITY
#13 Ambasador#

@accadia 

 

No właśnie ja też z tej opcji nie korzystałem. Dopiero po Twoim poście wpadłem na pomysł, aby tam zajrzeć. Mi też włączyli to z automatu, a nie miałem tam żadnych danych.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@accadia na tej stronie możesz sprawdzić godziny graniczne, a tutaj ustawić godziny wysyłki tego samego dnia. 
Jeśli nie miałeś wcześniej przesyłek nadawanych daną metodą dostawy to algorytm oblicza przewidywany czas dostawy na podstawie danych dotyczących Twoich poprzednich wysyłek. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów