anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oplata dodatkowa Kurier DHL i Dpd

ArtBuds
#8 Zapaleniec#

@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@Sa_nova@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_  mogę wiedzieć czemu z każdą przesylka Kurier DHL i Kurier dpd dostaje karę dodatkowa do zapłaty? Przesyłki są mierzone i ważone. Nie piszcie mi żebym składał reklamację, bo od ponad miesiąca nie ma żadnej odpowiedzi. 

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ArtBuds jaki Masz identyfikator dopłat ?

oznacz moderatorów

ArtBuds
#8 Zapaleniec#

Screenshot_20241021-172017_Chrome.jpg

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@ArtBuds Czy możesz podać wymiary paczki, której dotyczy opłata na zrzucie?

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

ArtBuds
#8 Zapaleniec#

Screenshot_20241021-192938_Chrome.jpg

oznacz moderatorów

ArtBuds
#8 Zapaleniec#

To są cztery opakowania pieluszek po 35 sztuk. Nie wiem skąd **piiip**ali wagę ponad 26 kilo.

oznacz moderatorów

ArtBuds
#8 Zapaleniec#

@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@Sa_nova@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_   wysłałem zdjęcie. dzis znowu otrzymałem kolejne kary za Dpd czechy, 5 kar po 49 koron. czy to sa jakieś żarty?? w poprzednim miesiącu także otrzymywałem kary. Wasz pracownik miał za mnie zlozyc reklamacje,7go września wysłane zgłoszenie reklamacyjne, do dziś żadnej odpowiedzi. Paczki sa mierzone i ważone. Napisze to wyraźnie, ONI MNIE OKRADAJĄ Z MOICH PIENIĘDZY.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ArtBuds 6 października o godz. 10:05 otrzymałeś od nas maila z informacją o uznanej reklamacji numer 44572272 dotyczącej przesyłki numer 1Z1WR3326881785385 i korekcie Twojego salda. Jeśli nie zgadzasz się z kolejną opłatą naliczoną przez przewoźnika polecam tę samą drogę. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

ArtBuds
#8 Zapaleniec#

@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@Sa_nova@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_  wyslalem tych informacji z 11 a dostalem jedna odpowiedz. a gdzie reszta??

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ArtBuds masz na myśli 11 wiadomości, czy reklamacji? 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

ArtBuds
#8 Zapaleniec#

@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@Sa_nova@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_  11 Wiadomości z reklamacjami. teraz prosze mi odpowiedziec na pierwsze pytanie. dlaczego zostaja mi naliczane te kary?

oznacz moderatorów

RaBarbar_ka
Moderatorka
Moderatorka

@ArtBuds jeśli chcesz wyjaśnić sprawę i złożyć reklamacje na inne paczki niż 1Z1WR3326881785385 - musisz otworzyć nowe zgłoszenie. Oznacza to, że jeśli chcesz złożyć reklamację, która dotyczy opłat dodatkowych przewoźników DHL, DPD, UPS powinieneś to zrobić w trzech różnych zgłoszeniach - możesz podać wiele numerów przesyłek, do których dany przewoźnik naliczył opłaty.

   Basia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

brakestop
#16 Inspirator#

- naliczanie od wagi lub gabarytowa. Ta, która oszustom bardziej pasuje. Długość x szerokość x wysokość i podziel przez 6000. Jeśli oszust może na Tobie zarobić, zrobi to.

- reklamacje odrzucane od lat

- doliczanie przez DPD za podjazd kuriera, mimo, że oznaczasz brak podjazdu jest naliczane dla Allegro. DPD się wypiera pobierania tych dopłat.

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Pod uwagę brana jest większa wartość wagi rzeczywistej lub gabarytowej. Nie wiem czy w DHL nie jest dzielnik przez 5000

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:44052296 masz rację jest /5000 

@ArtBuds Waga gabarytowa wychodzi 17 kg, pamiętaj że powyżej 10 kg doliczają po parę złotych więc to nie kara 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ArtBuds
#8 Zapaleniec#

Czy mógłbyś mi napisać jak obliczyłeś wagę 17 kg?

oznacz moderatorów

Halfrunt
#19 Nestor#

37x46x60/5000=20,42 kg.

37x46x60/6000=17,02 kg.

zależy, który tam parametr obowiązuje przy DHL

oznacz moderatorów

Football-stock
#12 Orędownik#

U tych **piiip**ów wszystko jest możliwe. Olewamy jako spółka wszystkie firmy kurierskie czyli DPD, DHL i GLS. Chcesz mieć reklamacje, pretensje od klientów że paczki rozwalone lub rzucone przez płot. Do tego wieczne machlojki z dopłatami i błędne FV. Wszystko to w wymienionych pseudo firmach. Nie zamawiamy ani nie wysyłamy z udziałem tych firm i mamy przy ponad 8 tys. przesyłek (kilka marketplace) 0 słownie zero reklamacji na zgubione lub zniszczone. Cud, nie trzymanie się z daleka od zagranicznych firm kurierskich. 

oznacz moderatorów