anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z nadaniem Allegro one - Delivery brak możliwości wydrukowania etykiety

MAMY ROZWIĄZANIE!
MonikaBerger
#10 Popularyzator#

@w_kiwi @N_Nitka28 @la_nika @MiMary @nat_not 

Mam dwie przesyłki allegro one, spakowane, ale nie mogę wydrukować etykiety.

Pojawia się komunikat: Pole "Dane nadawcy - adres" zawiera błędne dane: Kod pocztowy nadawcy znajduje się poza obszarem One Kuriera.

Do tej pory nie było żadnego problemu, kurierzy odbierali paczki.

Ja rozumiem że ze względu na powódz mogliby wyłączyć ten obszar... ale wszyscy inni kurierzy przyjeżdżają normalnie. Paczkomat obok działa, więc dlaczego allegro one nie działa?

Jak mam nadać teraz te paczki?

Dlaczego w ogóle allegro pozwoliło na taką formę dostawy skoro nie możliwe jest jej nadanie?

Nr zamówienia:

a2ccaf60-77f9-11ef-afb5-19c1dbf2724c

286372d0-77a5-11ef-b28e-2f98dbccc264

Jeśli nie mogę nadawać paczek Allegro one przez kuriera one to proszę o wyłączenie tej opcji.

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21
Halfrunt
#19 Nestor#

I co teraz?

Klienci nie otrzymają kupionych przedmiotów? 

🤔

oznacz moderatorów
MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć, @MonikaBerger. Proszę, podaj kod pocztowy miejscowości, z której nadajesz zamówienia.  

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
MonikaBerger
#10 Popularyzator#

@MiMary 55-080

Wcześniej nie był dostępny mój kod pocztowy, potem uruchomiliście mi allegro one a teraz znów nie dostępne

oznacz moderatorów
MiMary
Moderatorka
Moderatorka

@MonikaBerger, skontaktuję się z oddziałem i niedługo wrócę do Ciebie z odpowiedzią.  

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
MonikaBerger
#10 Popularyzator#

@MiMary 

Czekam cierpliwie, gorzej będzie jak więcej takich paczek mi się trafi. Póki co włączyłam inny adres by udało się chociaż etykiete wydrukować, ale muszę zawozić je osobiście do automatu i to wcale nie tak blisko.

oznacz moderatorów
MonikaBerger
#10 Popularyzator#

@MiMary  Mimo zmienienia adresu swojego (czyli nadawcy ) udało mi się wydrukować etykiete ale niestety nie mogę jej nadać w automacie. Wyświetla że tej przesyłki nie nadasz w tym automacie. 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@MonikaBerger W którym automacie próbowałaś nadać paczkę?

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
MonikaBerger
#10 Popularyzator#

@nat_not  Paczkomat ul.imbirowa 1 a, 55-080 Kąty Wrocławskie.  

@MiMary  czy już wiadomo coś w mojej sprawie? Jak mam wysyłać paczki skoro nie mogę ich nadać ani zamówić kuriera?

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@MonikaBerger Pod tym adresem znajdują się dwa automaty - Allegro One Box i ORLEN Paczka Automat paczkowy. 

Do zamówienia nr a2ccaf60-77f9-11ef-afb5-19c1dbf2724c jest w tej chwili dodany numer przesyłki InPost. W żadnym z powyższych automatów nie nadasz takiej paczki.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
MonikaBerger
#10 Popularyzator#

@nat_not  Nie mogłam wydrukować etykiet do zamówień allegro one (dostawa one), wpisałam więc inny kod pocztowy żeby móc chociaż wydrukować etykiete i nadać w automacie. Ale zapomniałam że przesyłki allegro one kurier nie nadam w automacie, więc nie mogłam ich wysłać. Korzystałam z automatu allegro one box i nie mogłam nadać paczki . Pani zależało na tej paczce na już, więc skasowałam tamten nr przesyłki i wyslałam jej paczkę na własny koszt inpostem. Ogarnełam już to sama. Pytanie co z kolejnymi paczkami z dostawą allegro one,  skoro nie mogę ani wydrukować etykiety ani zamówić podjazdu kuriera dla swojego kodu pocztowego 55-080

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@MonikaBerger Sprawa ponownej dostępności usługi dla Twojego kodu pocztowego jest jeszcze wyjaśniana.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
MonikaBerger
#10 Popularyzator#

@nat_not czy już coś wiadomo?

oznacz moderatorów
MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć, @MonikaBerger. Kod już powinien być aktywny. Proszę, sprawdź czy możesz wygenerować etykietę. 

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
MonikaBerger
#10 Popularyzator#

@MiMary Sprawdze jak tylko trafi się jakaś paczka z allegro one, póki co jedną wysłałam wkońcu inpostem a drugą anulowałam. Dziękuję

oznacz moderatorów
MonikaBerger
#10 Popularyzator#

@MiMary  Mogę już wydrukować etykietę, ale zamówiłam podjazd wczoraj wieczor, by dziś odebrali paczkę i nikt nie przyjechał, a czas wysyłki mam do dziś do północy.

Nr zamówienia:

33e99d10-7b46-11ef-a613-47b0e7fb1065

oznacz moderatorów
MonikaBerger
#10 Popularyzator#

@RaBarbar_ka @MiMary @nat_not 

Nie uzyskuję żadnych odpowiedzi.

Czy mój kod pocztowy napewno jest aktywny? Wygenerowałam etykiete, zamówiłam podjazd, ale nikt nie przyjechał. Czy ktoś może to sprawdzić? Ktoś przyjedzie po nią dzisiaj ?

nr zamówienia: 33e99d10-7b46-11ef-a613-47b0e7fb1065

oznacz moderatorów
MonikaBerger
#10 Popularyzator#

Nr zamówienia:

a2ccaf60-77f9-11ef-afb5-19c1dbf2724c

286372d0-77a5-11ef-b28e-2f98dbccc264

Poinformowałam kupujących...

Za jedno zamówienie zwróciłam pieniążki.

Przy drugim zamówieniu, pani tak zależało i była oburzona tą sytuacją że zgodziłam się wysłać inną opcją dostawy na własny koszt.

Prosiła bym nie liczyć tych zamówień do jakości sprzadaży.

Jeśli nie mogę nadawać paczek Allegro one przez odbiór kuriera one to proszę o wyłączenie tej opcji, by kupujący więcej nie mogli wybierać tej opcji dostawy. Jak dojdą mi kolejne takie paczki to zrobi mi się tu już małe zamieszanie.

oznacz moderatorów
RaBarbar_ka
Moderatorka
Moderatorka

@MonikaBerger poprosiłam o wykluczenie zamówień z Twoich statystyk. 

   Basia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
MonikaBerger
#10 Popularyzator#

@RaBarbar_ka 

Po perypetiach z kodem pocztowym, bo nie mogłam wydrukować etykiety pod swój kod pocztowy, wszystko wróciło do normy. Mogę już wydrukować etykietę, ale zamówiłam podjazd wczoraj wieczor, by dziś odebrali paczkę i nikt nie przyjechał, a czas wysyłki mam do dziś do północy.

Nr zamówienia:

33e99d10-7b46-11ef-a613-47b0e7fb1065

oznacz moderatorów