anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Program Allegro Delivery już jutro START

kostas11
#21 Demiurg#

Ciekawe komu pierwszemu dodadzą, bo ja do dziś nie ma tego dostępnego, ciekawe co się jutro wyłoży 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
30 ODPOWIEDZI 30

kelpi_pl
#8 Zapaleniec#

Już tez mamy w cennikach dostaw kategorię "Allegro Delivery" z odznaczonym check boxem przy dostawie "ORLEN dostawa do Punktów i Automatów ORLEN Paczka". Rozumiem, że możemy go sobie sami włączyć i będzie ok lub też czekać aż Allegro samo nam to włączy nawet nie wiadomo kiedy bo albo tego nie określili, albo nam to umknęło.

W zapowiedziach na temat Allegro Delivery jest informacja "Program Allegro Delivery uruchomimy 26 czerwca. Tego dnia zmienimy też warunki Smart!"

Zaktualizowane warunki Smart:


@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@ko_alka@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

1. Nie ma jednak nigdzie informacji czy Allegro One (Punkt, Box, Kurier) w dalszym ciągu będą liczone odrębnie - zarówno w sekcji pod drzwi jak i do automatów paczkowych?

2. W jakim okresie planujecie przymusowo wszystkim włączyć całą sekcję Allegro Delivery? Jest to kwesta tygodnia czy pół roku?

3. Czy do momentu aż sami nie włączycie sprzedawcy całej sekcji Allegro Delivery, a sprzedawca nie włączy tam sam dostaw Orlenem, cennik będzie spełniał warunki Smart?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kelpi_pl już wyjaśniam 🙂
1. Informacja jest tutaj. Przy obliczaniu liczby metod, które kwalifikują do Smart! – każdą metodę w ramach Allegro Delivery liczymy oddzielnie. Dostawy do punktów i automatów Allegro One i ORLEN Paczka traktujemy jako dwie osobne metody. Oznacza to, że z Allegro Delivery udostępniasz już 2 z 3 wymaganych metod dostaw do punktów odbioru lub automatów paczkowych.
2. Tutaj muszę wyjaśnić, że udostępnianie Allegro Delivery jest wymagane, aby w ofertach zachować oznaczenie Smart! Metody Allegro Delivery wprowadzamy stopniowo, pełne wdrożenie to kwestia kwartału. 
3. Tak, ale zachęcamy do udostępnienia ORLEN paczki już teraz, aby przygotować się na wdrożenie wszystkich metod dostawy w ramach Allegro Delivery. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kelpi_pl
#8 Zapaleniec#

@la_nika 

"każdą metodę w ramach Allegro Delivery liczymy oddzielnie. Dostawy do punktów i automatów Allegro One i ORLEN Paczka traktujemy jako dwie osobne metody. Oznacza to, że z Allegro Delivery udostępniasz już 2 z 3 wymaganych metod dostaw do punktów odbioru lub automatów paczkowych." - to jest zrozumiałe gdyż Orlen jak i Allegro One to są zupełnie inni przewoźnicy, a w sekcji "Allegro Delivery" w cenniku dostaw są wyszczególnieni w 2 osobnych punktach.

Pytanie brzmi czy One Kurier (własny kurier Allegro) - dostawa jutro do One Punkt i One Box, pod drzwi jest zaliczana zarówno do dostawy do automatów paczkowych oraz jako dostawa pod drzwi.

Dotychczas w Państwa artykułach widniała informacja: Metoda Allegro One (Punkt, Box, Kurier) to jednocześnie dostawa do punktów odbioru, jak i do drzwi, dostępna w wybranych lokalizacjach w Polsce. Dlatego, gdy udostępnisz ją w swoich ofertach, zaliczymy Ci ją jako jedną z wymaganych metod w jednej oraz w drugiej grupie dostaw.

Jednak w obecnych artykułach na temat Allegro Delivery i warunków Smart już tego nie odnajduję, stąd też moje zapytanie czy w tym miejscu również coś nie jest zmieniane. Stwierdzenie "każdą metodę w ramach Allegro Delivery liczymy oddzielnie" nie jest równoznaczne z tym, że metoda Allegro One (Punkt, Box, Kurier) jest zaliczana zarówno do automatów jak i do drzwi.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kelpi_pl dzięki za doprecyzowanie. Tak, Allegro One (Kurier, Box, Punkt) jest zaliczana zarówno jako metoda dostawy do punktu i automatu jak i jako metoda do drzwi 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

krisk9
#8 Zapaleniec#

I mamy super start  .... Mam z automatu włączone Allegro One Kurier ...mimo tego że nasz kod pocztowy jest poza zasięgiem tego kuriera !!!!!!! oczywiście zakupu wpadają a ja przy próbie nadania przesyłki mam informację  Kod pocztowy nadawcy znajduje się poza obszarem One Kuriera .... Jak mam więc nadać paczkę ? gdzie to zgłosić żeby to wyłączyć bo ja sam nie mam takiej możliwości .

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@krisk9 dziwne bo, ja mam możliwość ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

serwis-texas
#20 Guru#

@krisk9 

A jaki masz wpisany kod "wysyłki z"? Dulowa, 32-540 jest w strefie.

oznacz moderatorów

krisk9
#8 Zapaleniec#

nasz kod 32-545

oznacz moderatorów

serwis-texas
#20 Guru#

@krisk9 

Ale taki jest wpisany w wysyłkę z? Macie zarejestrowaną firmę w innej miejscowości niż ustawioną na wysyłkę!

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@krisk9 Dziękuję za zgłoszenie - już weryfikujemy tę sprawę i skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

krisk9
#8 Zapaleniec#

Adres mamy ten sam jak nadania .... a kod pocztowy 32-545 Tak mam w dowodzie 🙂

 

oznacz moderatorów