anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

SALES CENTER - brak możliwości zmiany "dark themes" schematu ciemnej wesji przeglądania ???

elektrofull-pl
#8 Zapaleniec#

Halo ?

Też tak macie ? Miałem ustawione w przeglądarce schemat kolorów CIEMNY, ale niestety allegro zmusiło mnie do wejścia w te SALES CENTER a tam niespodzianka wszystko białe.

Gdzie to się zmienia teraz ?

Pracuje w ciemnym pomieszczeniu i nie potrzebuje z monitora robić lampy 🙂

 

 

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

kostas11
#21 Demiurg#

  @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_a u mnie takie pół na pół ktoś tam nie do końca poprawnie to wprowadził, klikam wystaw przez formularz a mam biały motyw i mam takie coś 😞 aż się boję odpalić Sales Problemos

1czarne.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów

elektrofull-pl
#8 Zapaleniec#

no ja już jestem zmuszony - testowaniem wchodząc w jakość sprzedaży albo opinie już nie ma innej opcji ..... LIPA

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@elektrofull-pl @kostas11 zgłosiłam to do zespołu Sales Center, dam znać, gdy tylko otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

ELMIXAGD_pl
#13 Ambasador#

Allegro chce wspomóc powodzianom?

Bardzo szczytny cel. Dla serwisu Allegro sugeruję następującą akcję (nie aukcję) :

 - Przez 7 dni sprzedaży Allegro odda na rzecz powodzian 50% prowizji pobranej od sprzedających. To będzie faktyczna wielka akcja humanitarna - złożą się na nią nie tylko sprzedający, ale również serwis Allegro.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@elektrofull-pl @kostas11 obecnie w Sales Center nie ma możliwości włączenia dark mode, wprowadzimy taką opcję, ale nie jestem w stanie podać dokładnie kiedy, damy Wam znać! 

@kostas11 sprawdź proszę, czy rozszerzenie, którego używasz do dark mode, działa poprawnie. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@elektrofull-pl @Vismond @BELDO-VIS @sigmashop1 wciąż pracujemy nad wprowadzeniem trybu ciemnego w Sales Center. 
Natomiast możesz skorzystać z wtyczek z trybem ciemnym w zależności od przeglądarek: Chrome i Firefox, które również działają w Sales Center. 
Tutaj wtyczka od naszego forumowicza. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

elektrofull-pl
#8 Zapaleniec#

ta wtyczka w firefox to ogolnie dosc obciazajaca jest i spowalniajaca dzialanie przegladarki.... no nic czekam na cos normalnego z waszej strony

oznacz moderatorów

Vismond
#8 Zapaleniec#

Przepatrzyłem chyba już wszystkie opcje i nie mam pojęcia gdzie znajduje się zmiana na ciemny motyw. żeby zmienić sam język musiałem włączyć kartę incognito. 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Vismond Na ten moment tryb ciemny nie jest dostępny w Sales Center. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

sigmashop1
#8 Zapaleniec#

szkoda, mi też trudno się skupić w tej bieli.

oznacz moderatorów

BELDO-VIS
#9 Pomysłodawca#

Kiedy będzie taka możliwość? Na białym nie da się normalnie pracować, a pluginy do przeglądarki kiepsko współpracują z tą zakładką... 

oznacz moderatorów

elektrofull-pl
#8 Zapaleniec#

Tyle to wiemy, mija już prawie miesiąc od przymuszania nas do SALES CENTER czy ktoś to w ogóle u was zgłosił i rozpatruje ?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@elektrofull-pl tak. Taki tryb będzie wprowadzony w Sales Center, tymczasowo polecamy korzystanie z wtyczek. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

polimorph
#7 Wielbiciel#

Przykro mi to mówić, ale taka funkcjonalność jak tryb ciemny powinna była zostać uwzględniona od samego początku powstawania Sales Center...  

oznacz moderatorów

detal2m
#7 Wielbiciel#

sa jakies wiesci nt. ciemnego motywu w sales center?

oznacz moderatorów

ELMIXAGD_pl
#13 Ambasador#

Sales Center nie spełnia swojej funkcji. To nie jest Centrum Sprzedaży - jak to szumnie reklamuje Allegro. Nadal trzeba się co chwilę "przelogowywać" żeby zaadresować przesyłki - czyli tak jak dawniej, tylko nieco trudniej. Takie to ułatwienie ze strony Allegro.

oznacz moderatorów

elektrofull-pl
#8 Zapaleniec#

To kiedy będzie tryb ciemny w standardzie w allegro ? Jakie postępy w tym temacie po 50 dniach ? Są jakieś odpowiedzi, pytania od wdrażających ?

 

oznacz moderatorów