anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One Box i zwrot do nadawcy

lukaszgbyd
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, 

zamówiłem przesyłkę przez Allegro One Box, miała zostać dostarczona do środy (23 sierpnia) do wybranego przeze mnie punktu, jednak wczoraj (22 sierpnia) otrzymałem informację, że wybrany punkt jest przepełniony i mam wybrać alternatywny.

Tak też uczyniłem, praktycznie zaraz po otrzymaniu tej informacji, dzisiaj jednak patrzę, a w aplikacji widnieje informacja, że przesyłka wraca do nadawcy - czy to jakiś żart?

 

Numer przesyłki to A0001Q7YA0 @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Kurier zwiózł ją wczoraj do magazynu, w którym cały czas chyba przebywa, da się ją jednak dzisiaj dostarczyć?

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

mdrogeria
#21 Demiurg#

Allegro One może się wypowie ?

oznacz moderatorów

lukaszgbyd
#7 Wielbiciel#

@Allegro_One jestescie w stanie pomoc? 🙂

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Ta usluga to zart

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Nie znam się one boxach, bo nikt po przeczytaniu tutejszych opinii nikt tego nie wybiera i nie zamierzam ryzykować. Ale mogę po przykładzie paczkomatów podejrzewać, że przesyłka nie koniecznie wraca. W Inpoście po zmianie paczkomatu też widnieje na allegro że przesyłka wraca do nadawcy gdy tak naprawdę wędruje do paczkomatu docelowego... Może trafiłeś na coś podobnego. Zjawi się ich ekspert. Napisze, ze sprawdzi. Potem da albo nie odpowiedź. To niestety ich standard...

oznacz moderatorów

lukaszgbyd
#7 Wielbiciel#

Też się nad tym zastanawiałem, ale jak tylko człowiek zobaczył, że wraca do nadawcy to krew zalewa 🙂 Nigdy nie miałem takiej sytuacji, dlatego się zdziwiłem. Tym bardziej, że zamawiałem niejednokrotnie poprzez OneBox i wszystko było ok 🙂 Ale dziękuję za jakieś wskazówki 🙂

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@lukaszgbyd Dziękujemy za zgłoszenie. Jesteśmy w trakcie weryfikacji opisanego zdarzenia.

oznacz moderatorów

lukaszgbyd
#7 Wielbiciel#

Czy już coś wiadomo w temacie?

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@lukaszgbyd przepraszamy za tę sytuację. Skontaktowaliśmy się już z przewoźnikiem w tej sprawie i damy znać w wiadomości e-mail, gdy tylko otrzymamy odpowiedź.
Na razie musimy poprosić Cię o cierpliwość. 

oznacz moderatorów

lukaszgbyd
#7 Wielbiciel#

Aktualizacja tematu jest taka, że dzisiaj w aplikacji widnieje informacja, że odmówiłem przyjęcia 🙂 Moja cierpliwość się kończy 

oznacz moderatorów

Health___Beauty
#13 Ambasador#

No to już wiesz, żeby na przyszłość wybierać innego dostawce 😉 chociaż tyle dobrego 

oznacz moderatorów

lukaszgbyd
#7 Wielbiciel#

Okazało się, że to wina nadawcy, który wysłał zbyt dużą przesyłkę, która nie zmieściła się do paczkomatu 🙂

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Tylko taki inpost np przywiezie ci paczke kurierem a gabaryt doliczy sprzedawcy do rachunku a onebox to widzisz lipton

oznacz moderatorów

mirex2005
#12 Orędownik#

Powitać.  Klient kupił przedmiot z opcją transportu Allegro One Box ze smart. Po nadaniu i odbiorze przez kuriera został zgłoszony zwrot z opcja zakup rzez pomyłkę. Teraz pytanie.

Czy przewoźnik pobiera opłatę za nieodebraną paczkę?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mirex2005 Nie, nie zostaniesz obciążony kosztem powrotu takiej przesyłki. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mirex2005
#12 Orędownik#

Czy jeżeli chcemy aby paczka została szybciej zwrócona do nadawcy i nie czekała w automacie to można napisać do allegro taką prośbę/dyspozycję o zwrot?

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@mirex2005 wg cennika nie:

Zwrot Przesyłek nieodebranych przez Adresata do Nadawcy
ONE_N1_ZWROT
w cenie Usługi
oznacz moderatorów