anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One dostawa w ten sam dzień , zamówiłem specjalnie bo miało być szybko a nie jest doręczone

eightbitclone2
#13 Ambasador#

Halo, no to jak to jest ? Specjalnie dzisiaj rano  zamówiłem i wybrałem waszego kuriera bo dzięki temu  dostawa miała byc jeszcze dzisiaj. Tak było napisane przy zamówieniu. Kup do 11.00 , dostawa dzisiaj . Zamówiłem tez dlatego że podobno zajmujecie sie problemami z dostawą więc jak jutro rano sprzedającemu dam negatywa bo paczki coś nie widać to sie też tym zajmiecie ? @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

RED
#21 Demiurg#

Dlaczego sprzedawca ma dostać komentarz negatywny jeżeli nawaliło allegro?

oznacz moderatorów

eightbitclone2
#13 Ambasador#

Dlatego ze  on miał w ofercie dostawę tego samego dnia. A nie dostarczył .  Niestety użył do tego firmy która sie z tego nie wywiązała. Ale , na litość boską , co nie to obchodzi ?

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@eightbitclone2 Dostawa tego samego dnia to ściema bo przewoźnik nie gwarantuje dostawy tego samego dnia.

Regulamin allegro one

Same Day” (“Dostawa Dzisiaj”) - Usługa świadczona z deklarowanym terminem doręczenia Paczki pocztowej kierowanej do Automatu Paczkowego w tym samym dniu roboczym, w którym Przesyłka została nadana (gwarantowany termin doręczenia wynosi dwa Dni robocze);”

oznacz moderatorów

eightbitclone2
#13 Ambasador#

Ja wiem że to ściema. Ale skoro obiecali, to ja wymagam oficjalnego stanowiska Allegro. Choćby moderatorek,  które nagle nabierają  wody w usta.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Ale co chcesz od sprzedającego? Wysłał w terminie? Pewnie taak. Na tym jego działka się kończy. On tego nie udostępnia dlatego, że chce. Udostępnia, bo to przymusowe do smarta. A to połowa sprzedaży. Kupując powinieneś zapoznać się z ofertą, w tym także regulaminem przewoźnika, którego sam wybrałeś.   Przecież mu nawet reklamacji nie przyjmą dopóki paczka nie będzie opóźniona, a opóźniona będzie po 48h.

Sprzedający protestują na te bzdurne komunikaty od kiedy tylko allegro je wprowadziło. Żaden dostawca nie gwarantuje takiej dostawy. Odpowiedź allegro jest stała i niezmienna "jak na to najedziesz to zobaczysz, że to tylko sugerowany czas".

To nie pierwsza i nie ostatnia rzecz na którą sprzedawca nie ma wpływu, a stoi potem na celowniku wściekłego klienta. Trzeba winić winnego, a nie tego który musi bo chce jeść. Nie włączy smarta to sprzedaż o połowę mniejsza i negatywy za brak smarta. Włączy to odpowiada za błędne komunikaty. Jeszcze zabawniej jest z miniprzesyłką polecona pocztową. Komunikat wskazuje na dostawę jutro, a jak przychodzi po 7 dniach to jest szybko.

Zresztą co tu dużo mówić, większość najdziwniejszych, głupich tłumaczeń sprzedających że to nie ich wina tylko allegro jest prawdziwa. I nic nie zmienia codzienna litania postów ze skargami, jest coraz gorzej. Teraz to już nawet zakupów zrobić się nie da przez to łączenie ofert... Wiec w sumie część problemów sama się rozwiąże... Ale co tam czeski klient ważniejszy niż polski, a oni widać nie chcą samodzielnie wyszukiwać ofert, wolą te droższe byle pierwsze w wynikach...

oznacz moderatorów

eightbitclone2
#13 Ambasador#

Ja to wiem 😉 Ale dzisiaj, ja jestem kupującym. Siedz i czytaj 😉 Zanim temat skasują 😉

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@eightbitclone2 nie rozumiem, skąd podejrzenie, że "temat zostanie skasowany", ani skąd zdziwienie, że jestem w stanie odszukać numer przesyłki, którą dzisiaj rano zamówiłeś. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@eightbitclone2 możesz odebrać przesyłkę 🙂 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@eightbitclone2 przesyłka została przekazana do doręczenia, więc niewykluczone, że jeszcze dzisiaj do Ciebie dotrze. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

eightbitclone2
#13 Ambasador#

Po 20.00 ? Z ciekawości,  chciałbym spotkać tego kuriera, pogadać ile on godzin dziennie pracuje.

A tak z innej beczki. Bo w sumie  o to mi chodziło. 

Zauważcie sami. Napisałem tylko że mam problem z Allego One.I co sie stało ?

 

Moderatorki nawet nie zapytały o które zamówienie chodzi , od razu wiedziały wszystko . I nawet gdzie jest moje zamówienie.

Ciekawa sprawa 😉

oznacz moderatorów

Crow_Empire
#13 Ambasador#

Przecież mają wgląd, co w tym dziwnego?

oznacz moderatorów