anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak monet za wybór dostawy Allegro One w promowanych terminach

rhi
#8 Zapaleniec#

Witam. Od miesiąca nie są doliczane do mojego konta dodatkowe monety za wybór dostawy przez Allegro One. 

Nie zostały naliczone monety za przynajmniej 3 transakcje:

1) 20 marca godzina 21.19 (środa) - zakup od awerso_pl

2) 9 kwietnia godzina 23.31 (wtorek 18.00 - 23,59) - zakup od rotimex

3) 10 kwietnia godzina 10.16 (środa) - zakup od Szmyra56

Wszystkie dostawy zostały zrealizowane, a terminy dodania monet zakończone. Tymczasem na koncie brak było jakiejkolwiek informacji o możliwości odbioru monet - sprawdzałem wielokrotnie. Wcześniej tzn. do 6-go marca tego roku nie było żadnego problemu. 

Proszę o sprawdzenie i informację, z jakiego powodu nie zostały one naliczone.

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

rhi
#8 Zapaleniec#

Hejka 

Ten skrót prowadzi do zgłoszenia problemu z monetami, które dodaje sprzedawca, a ja mam problem z monetami "systemowymi" z allegro... Więc to raczej nie tam (widziałem to już wcześniej). Ale dzięki 🙂

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@rhi One działa w uzależnieniu od kierunku wiatru , od odbiorów począwszy przez problemy systemowe na terminowych dostawach kończąc , monety to jedno z ,, niedociągnięć ... może wpadną , ale nie od razu mmmm.... nie nie w deklarowanym terminie ...tak lepiej brzmi  ....prawda ?🤣 @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

rhi
#8 Zapaleniec#

Hejka. 

Niby tak, ale do tej pory nie miałem z nimi większego problemu - czasem wpadały z opóźnieniem, ale co najwyżej kilkudniowym. Zawsze jednak ostatecznie docierały. Teraz opóźnienie w pierwszym przypadku zbliża się do miesiąca, więc trzeba się "przypomnieć" 🙂

Pozdrawiam - RHI

oznacz moderatorów