anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak przesyłki w paczkomacie One Box

Giao
#7 Wielbiciel#

@Allegro_One @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  


Otrzymałem sms z kodami do dwóch paczek.

Jedna z nich o numerze A0001Z8LR8 była pusta skrytka. Zgłosiłem problem sprzedawcy który zgłosił reklamację w allegro ale ja nie mam kompletnie żadnej informacji co dalej, ile mam czekać i czy w ogóle allegro sie tym zajmuje.

 

Proszę o informacje. Paczka zawierała przedmiot który był mi potrzebny na już. Jeśli mam czekać 30 dni na rozpatrzenie reklamacji to zostanę z niepotrzebną już farbą malarską.

Takich wątków z pustymi skrzynkami na forum jest sporo. To moje pierwsze doświadczenie z One Box i zapowiada się, że ostatnie.  

Dodatkowo mam w zakupach jeszcze jedną paczkę której nie powinno być (numer A0001Z8LR8A0001Z8LQ0) która ma status "Przesyłka opóźniona. Będzie w punkcie później niż pt. 25 sie. Sprawdź pełną historię przesyłki.".

Zaraz 29 sier i cisza. Nikt się ze mną nie kontaktuje, nie wiem czy na coś czekam w ogóle. Słabo.

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

LEW433
#21 Demiurg#

@Giao A co na to sprzedający?  ma Ci wysłać albo zwrócić środki, otwórz dyskusję.

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Usługa dostawy należy do allegro, niech pisze o odszkodowanie. Niech przyznają miliony monet, przecież klient musi mieć pozytywne wrażenie z transakcji. ALLEGRO ma, allegro DA.

oznacz moderatorów

Giao
#7 Wielbiciel#

Sprzedający zgłosił reklamację do Allegro które ma 30 dni na rozpatrzenie sprawy.
To nie pierwszy zakup od sprzedającego, produkty są dobrej jakości i nie upatruję tutaj jego winy.

Allegro nie podaje nawet numeru listu przewozowego do UPS żeby dowiedzieć się więcej u przewoźnika.

Zamówiłem już kolejną farbę u tego samego dostawcy bo nie mogę pozwolić sobie na czekanie aż ta paczka się znajdzie a allegro zajmie się łaskawie znikającymi paczkami.
Patrząc na forum, ewidentnie coś nie bangla z logistyką w tej usłudze.

oznacz moderatorów

kontek
#7 Wielbiciel#

I jaki final czy do tej pory sie ciagnie? Dzis tez zastalem pusta skrytke…

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@kontek Podaj proszę numer przesyłki, o którą chodzi.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

kontek
#7 Wielbiciel#

A0002HUEN9

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@kontek Według statusu przesyłka została umieszczona w skrytce "ponownie". Czy otrzymałeś takie powiadomienie? 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

kontek
#7 Wielbiciel#

Tak i teraz przesylka byla w skrytce. 

oznacz moderatorów

IW
#3 Debiutant#

Dzisiaj ja otrzymałem pustaka. W inposcie takich numerów nie ma.

Nr przesyłki A000MMZF17

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@IW Zweryfikujemy to i skontaktujemy się z Tobą mejlowo w tej sprawie

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@IW Sprawdziliśmy tę sytuację na kamerach i kurier paczkę umieścił prawidłowo, tylko zajrzano do złej skrytki. Próbowaliśmy się do Ciebie dodzwonić, ale niestety się nie udało. Paczkę może odebrać przez kontakt z infolinią techniczną 616 306 997

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

wazka1616_
#7 Wielbiciel#

Ja też mam ten sam problem. Pusta skrzynka, bez towaru i czekam aż sprzedający coś z tym zrobi.

oznacz moderatorów

Templar78
#10 Popularyzator#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Co się dzieję z tymi przesyłkami  . U mnie też status " Brak przesyłki "   A000NFXMG9

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Templar78 W sprawie tej paczki skontaktuj się z nami przez formularz: https://allegro.pl/pomoc/kontakt 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Templar78
#10 Popularyzator#

Skontaktowałem się ale cisza ze strony allegro . Ile czasu się czeka na odpowiedź?

 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Templar78 Czas odpowiedzi jest zależny od ilości zgłoszeń, dlatego proszę Cię o jeszcze chwilę cierpliwości. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

ginger79
#7 Wielbiciel#

Niestety i mi się przydarzyła dzisiaj podobna sytuacja z pustą skrytką. nr przesyłki A000O96N66 . Proszę o szybkie wyjaśnienie sytuacji. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ginger79 Dostałam informację, że paczka była za duża, dlatego kurier nie zostawił jej w skrytce. Niestety nie oznaczył tej przesyłki poprawnie, dlatego otrzymałeś powiadomienie o możliwości odbioru. Przepraszamy za tę sytuację.

Paczka wróci do nadawcy.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów