anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak przesyłki w paczkomacie One Box

Giao
#7 Wielbiciel#

@Allegro_One @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  


Otrzymałem sms z kodami do dwóch paczek.

Jedna z nich o numerze A0001Z8LR8 była pusta skrytka. Zgłosiłem problem sprzedawcy który zgłosił reklamację w allegro ale ja nie mam kompletnie żadnej informacji co dalej, ile mam czekać i czy w ogóle allegro sie tym zajmuje.

 

Proszę o informacje. Paczka zawierała przedmiot który był mi potrzebny na już. Jeśli mam czekać 30 dni na rozpatrzenie reklamacji to zostanę z niepotrzebną już farbą malarską.

Takich wątków z pustymi skrzynkami na forum jest sporo. To moje pierwsze doświadczenie z One Box i zapowiada się, że ostatnie.  

Dodatkowo mam w zakupach jeszcze jedną paczkę której nie powinno być (numer A0001Z8LR8A0001Z8LQ0) która ma status "Przesyłka opóźniona. Będzie w punkcie później niż pt. 25 sie. Sprawdź pełną historię przesyłki.".

Zaraz 29 sier i cisza. Nikt się ze mną nie kontaktuje, nie wiem czy na coś czekam w ogóle. Słabo.

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

ginger79
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź.

oznacz moderatorów

Mewmew23
#1 Nowicjusz#

Tez spotkała mnie też przykra sytuacja z pustka skrytka, jedna paczka była drugiej o numerze A000P4TVK4 brak. Paczka była niezbędna do mechanika, dzięki wam termin mi przepadł 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Mewmew23 @LeathermanWheels w takich sytuacjach najlepiej będzie jeśli od razu skontaktujecie się z naszą infolinią pod numerem: 616 306 997. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

LeathermanWheels
#7 Wielbiciel#

Również pusty paczkomat 🙂 

Nr A000P6ZOZ9 

 

 

oznacz moderatorów