anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czekałam cały dzień na przesyłkę na której bardzo mi zależało. Tymczasem dostałam informację że było

Client:98990879
#1 Nowicjusz#

Czekałam cały dzień na przesyłkę gdyż zależało mi na osobistym odebraniu. Tymczasem otrzymałam informacje że nie było mnie w domu i kurier zostawił avizo co jest wierutną bzdurą gdyż kuriera nie było ani nie ma żadnego avizo.

Co i jak mogę z tym zrobić 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Reklamacja na pracę dostawcy . Kurierzy tak potrafią robić jak dniówka im się dłuży i chcą szybciej skończyć . 

oznacz moderatorów

Health___Beauty
#13 Ambasador#

Niestety to częsta praktyka kurierów - nie chce im się, albo zapomną, albo nie zauważa ze w jakimś regionie była jeszcze paczka do dostarczenia wiec z automatu podają ze byli ale nikogo nie było. Pozostaje pisać reklamacje do przewoźnika ale z doświadczenia wiem ze na wiele się to nie zda i będą bronić swoich pracowników, a Ty nie udowodnisz ze siedzisz cały czas w domu. Ja nawet kiedyś miałam taka absuradalna sytuacje ze DPD mi napisało ze kurier był w moim bloku bo maja zapis z gps. Może i był w moim bloku ale mojej paczki nie dostarczył mimo iz sytuacja była taka sama - siedziałam cały dzień w domu bo mi zależało na paczce. 

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

Jak złożysz reklamacje na kuriera to dadzą mu karę finansową wtedy może się zwolnić z pracy. U mnie na rejonie stary kurier szkoli młodziaków i żaden dłużej jak 2-3dni nie wytrzymał🤣

Jeden młodziak z DPD całymi dniami przesiadywał z LASKAMI w żabce i palili papierosy na schodach, to tam sobie paczki odbierałem.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie kupujący a sprzedajacy powinien składać reklamację, ale jak masz wolny czas!!!

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:98990879 co to za przewoźnik i gdzie mieszkasz (blok, jednorodzinny)

oznacz moderatorów