anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego Allegro One nie dokonuje właściwego przyznawania drzew za odbiór przesyłek z paczkomatów ?

Client:51936429
#10 Popularyzator#

Dawno mnie tu nie było. Nowa rzecz powiązana z Allegro One. Tydzień temu miałem dwa drzewa do dedykowania. Gdy to usiłowałem zrobić otrzymywałem stronę, że drzewa są sadzone wiosną i jesienią. Potem E-mail że proszą o cierpliwość. Teraz drzewa wymazane a nowe, znów nie do dedykowania. Po co to robicie? Jaki jest sens następnego oszukiwania klientów. Przecież to WASZ POMYSŁ, nie mój. Ale jak przyrzekacie, to dotrzymujcie słowa .Czekam na dedykację 3 drzew i już odebrałem 4 nowe przesyłki, więc jeszcze 6 do nowego drzewa. Proszę nie róbcie z tego komedii, bo nie wypada. Bardzo się tym chwalicie, a potem kręcenie się zaczyna. Ja NIC z tego nie mam. Po prostu pomagam w zalesieniu kraju i mam przyjemność zadedykowania drzewa dla mojej rodziny i przyjaciół. I proszę, bez kręcenia, bo liczę zakupy i wiem ile kupuję. @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć, @Client:51936429. Przepraszam za to, że musisz czekać na możliwość dedykacji swojego drzewka. Nasadzenia są realizowane sezonowo - konsultuję właśnie Twoje zgłoszenie i dopytuję o przybliżony termin, w którym drzewka będą sadzone. Gdy tylko otrzymam więcej informacji, wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:51936429
#10 Popularyzator#

Dziękuję za wiadomość. Już dokonałem wpłaty dla powodzian.

Pozdrawiam,

Krzysztof

oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

@Client:51936429, otrzymałam odpowiedź w sprawie drzewek. 

W ciągu ostatnich tygodni dodaliśmy 660 000 drzew. W tym tygodniu dodamy jeszcze 120 000.
W momencie nadania tej ostatniej puli drzew, każdy klient, który ma uzbierane drzewa, będzie mógł je zadedykować. Niestety nowe drzewa nie będą dostępne tak szybko do dedykacji.

Osoby, które miały zaległe drzewa, mają czas do końca października na dodanie dedykacji. Po tym terminie niezadedykowane drzewa wrócą do puli drzew i postaramy się je przypisać kolejnym osobom. Dodatkowo jesienią Lasy Państwowe zgodziły się na kolejne nasadzenia dla nas - będzie to możliwe, gdy jesienna sytuacja pogodowa z poprzedniego roku się powtórzy, to nasadzenia będą robione dopiero pod koniec listopada, a nie w październiku. Średnia temperatura dobowa musi mocno spaść, aby sadzonki się przyjęły.

Odnośnie zgłoszonej sytuacji, gdy nie możesz zadedykować drzewa to możliwe, że:
 - drzewo dodane zostało pod koniec sierpnia i dodałeś już dedykacje. Gdy przyszedł mail, to nie miałeś już czego dedykować, bo to zrobiłeś,
- zamawiałeś bardzo dużo i byliśmy Ci winni 3, 4, 5 albo więcej drzew. W sierpniowym przyznawaniu drzew przyznaliśmy mniej drzew niż mogłeś otrzymać. Więc przy 1-2 drzewach masz możliwość złożenia dedykacji, a przy reszcie niestety już nie.

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:51936429
#10 Popularyzator#

Dzięki Marysiu. Ograniczanie drzew nie jest uczciwe. Tak, zamówiłem przeszło 40 paczek. Dwa drzewa zniknęły z pozostałych zostały dwa z których jedno zniknęło a jednego nie mogę dedykować. Twoje wyjaśnienie nie jest akceptowalne. Proszę nie usuwać moich uwag do ludzi uporczywie przemądrzałych . Usuwajcie ich bredzenie. I znów miałem rację z nieprawidłowościami w systemie. Nie pierwszy i nie ostatni raz. Sadzenie drzew nie ma NIC wspólnego z drzewami, które "zarobiłem" i nie powinniście ich usuwać. To ma być "nagroda" za używanie Allegro One. Nagród się NIE ODBIERA! Zmieniłem wasze zwyczaje z monetami, które znikały szybciutko, zmienię i ten nieuczciwy postępek.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

W Polsce więcej się wycina drzew niż sadzi, a posadzić także ktoś musi, nieprawdaż?

oznacz moderatorów

Client:51936429
#10 Popularyzator#

Proszę nie komentować moich pytań. Dziękuję z góry!

oznacz moderatorów