anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dlaczego Allegro SAM zmienia miejsce dostawy na inny paczkomat ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
kitchener1
#9 Pomysłodawca#

- informuję sprzedawcę o miejscu dostawy do paczkomatu ONE zielony, a paczka dociera do paczkomatu BEZDOTYKOWEGO,

Nie mam aplikacji, ale mam duuuuży problem z odbiorem paczki - dlaczego tak się dzieje ???

- przecież można przekierować do paczkomatu zwykłego,  

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
komis-bell
#21 Demiurg#

@kitchener1 Sprzedający nie ma możliwości zmiany docelowego automatu wybranego przy składaniu zamówienia.
Problem najpewniej wynika z winy przewoźnika @Allegro_One lub błędnie podanego automatu paczkowego przy składaniu zamówienia.
Podaj numer przesyłki / zamówienia to moderacja zweryfikuje co dokładnie miało miejsce.
@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
kitchener1
#9 Pomysłodawca#

w tytule napisałam, że ALLEGRO "SAM"  zmienia a nie sprzedający,

- podałam prawidłowy paczkomat, 

oznacz moderatorów
kitchener1
#9 Pomysłodawca#

dzwoniłam do sprzedawcy, wyjaśnił, że oni nic nie maja wspólnego ze zmianą paczkomatu, że drukują etykietkę jaka dostaną od Allegro

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@kitchener1 Allegro też nie zmienia miejsca dostawy.
Podaj numer zamówienia i numer przesyłki - dziewczyny rzucą okiem co się podziało 🙂

oznacz moderatorów
kitchener1
#9 Pomysłodawca#

nr  przesyłki : 659400927392502127976847

nr oferty  - 9275168124

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@kitchener1 Tylko to nie jest przesyłka Allegro ONE a paczkomat INPOST - więc taką musiałeś wybrać. Allegro samo tego nie zmienia.

oznacz moderatorów
kitchener1
#9 Pomysłodawca#

widocznie musiałam się pomylić, dzięki za odpowiedź

miłego dnia

 

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Mógł być przepełniony paczkomat. Wtedy na 2 dni paczka trafia do innego pobliskiego, a potem z powrotem do docelowego jeśli jej z zastępczego nie odebrałeś. Ale o tym powinieneś mieć smsa. Inną sprawą jest to, że adres paczkomatu w allegro podobno często się zmienia na jakiś dawniej użyty, przynajmniej sporo tu było postów na ten temat. I wtedy mogłeś nie zauważyć i potwierdzić nie prawidłowy. Problem chyba tylko apki dotyczy, bo na stacjonarnym od lat nigdy nie miałam takiego problemu...

oznacz moderatorów
kitchener1
#9 Pomysłodawca#

dzięki za odp.. - to była moja wina,  

Zainstalowałam aplikacje i pewnie nie będzie problemu.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

Ja jeszcze nie spotkałem się z bezdotykowym Paczkomat inpost

oznacz moderatorów
kitchener1
#9 Pomysłodawca#

teraz już wiem, że przy zakupach na Allegro należy zwracać  uwagę na wskazanie odpowiedniego paczkomatu do odbioru, a bezdotykowy to jest to tzw. APPKOMAT In Post, 

- poniżej link 

https://inpost.pl/paczkomat-appkomat

miłego dnia

oznacz moderatorów