anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie jest moja paczka?

mariolasieg
#7 Wielbiciel#

Dziś miałam otrzymać paczkę do skr.One Box niestety otrzymałam wiadomość w historii przesyłek że paczka oczekuje na wyznaczenie punktu alternatywnego.Mój nr.ALE000026493DF2 .Gdzie jest moja paczka i w jaki sposób zostanie mi dostarczona?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

mwmonety
#21 Demiurg#

Nie ty pierwszy i nie ostatni ma taki problem. Widocznie twój One Box jest przepełniony albo ma jakąś awarię i szukają alternatywy gdzie ją upchnąć.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tego nie we nikt ale jak tu napisałeś to znajdą: @Allegro_One 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mariolasieg spokojnie regulaminowo mają do 5 dni roboczych, jak nie dojdzie za tydzień wróć poradzimy co dalej 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mariolasieg Wyjaśniamy już co się dzieje z Twoją przesyłką, dlatego przepraszam za tę sytuację i poproszę Cię o cierpliwość. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

mariolasieg
#7 Wielbiciel#

Na tą chwilę paczki nie ma...

oznacz moderatorów

mariolasieg
#7 Wielbiciel#

Czy dowiem się z jakich przyczyn paczka nie została umieszczona do paczkomatu One Box i kiedy zostaną do mnie doręczona i w jaki sposób? 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Ostatnio sporo osób się skarży że ich paczki nie dotarły do wskazanego automatu paczkowego One box tylko oczekują na alternatywne rozwiązanie .W przypadku awarii lub konserwacji takiego urządzenia paczka może być przekierowana na inny a jak jej  nie odbierzesz  (o tym powinni informować ) to może wrócić do twojego po naprawie urządzenia .Na automacie powinien być telefon na infolinię i tam można pytać.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mariolasieg Dostałam potwierdzenie, że Twoja przesyłka została dziś doręczona na adres docelowy, czyli do automatu numer AL088PO1, przy ulicy Generała Stanisława Maczka 14 w Poznaniu. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów