anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie jest moja paczka?

peach_77
#7 Wielbiciel#

Zakup z dnia 15 lutego, sposób dostawy Allegro One Box przesyłka nr A000FF3DH6, oraz zakup z dnia 16 lutego, sposób dostawy ten sam, przesyłka nr A000FIOLT3. Z czego jeden przedmiot jest drogi, zakupiony na raty. Przesyłek brak. Status od ub.tygodnia: w drodze. To gdzie teraz są i co mam zrobić jeśli ich nie otrzymam? Kto zapłaci za mnie raty za przedmiot którego nie mam? Jak to rozwiązać?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

W drodze to albo u kuriera który nie mógł znaleźć wolnej skrytki by je włożyć albo zdał je na magazyn . @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  pomożecie znaleźć paczki?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@peach_77 Cześć. 🙂 Widzę, że paczki zostały wczoraj przekazane do doręczenia do Allegro One Boxa, zatem jeszcze dzisiaj powinny trafić do punktu 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

peach_77
#7 Wielbiciel#

W porządku, jedną już widzę do odbioru. Druga jeszcze w drodze, ale może dotrze. Dzięki za szybką reakcję!

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A pierwsza dostawa Allegro One?

oznacz moderatorów

peach_77
#7 Wielbiciel#

No gdzie tam! Ciągle coś kupuję z tą  opcją dostawy i pierwszy raz się zdarzył taki problem. Nidy wcześniej nie było żadnych opóźnień.

oznacz moderatorów

mikisajan
#8 Zapaleniec#

Mam dokładne ten sam problem z przesyłką nr A000FG24H6 kupiona na raty allegro pay i od wczoraj jest w doręczeniu i mam nadziedzje że dzisiaj dotrze do paczkomatu jak zapewniiają moderatorzy .

oznacz moderatorów