anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Monety za zakupy w środę do Allegro ONE BOX

Client:33817771
#7 Wielbiciel#

Dlaczego już po raz drugi na moim koncie nie pojawiły się monety za zakup w środę do one box? 
ostatni zakup wczoraj 6.03 zgodny z zasadami promocji.

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:33817771 martwisz się o monety a paczki dotarły bo z tym różnie bywa 😄 Z tego co kojarzę to jest za zakup poraz pierwszy i monety wpadają po kilku dniach po odebraniu paczki, daj link do regulaminu ?

  1. Promocja adresowana jest do zarejestrowanych Użytkowników serwisu Allegro, którzy w Okresie trwania Promocji spełnili poniższe warunki łącznie:

    a) posiadają aktywne konto Allegro i zaakceptowali Regulamin;

    b) nie korzystali z Allegro One Box

    c) w Okresie trwania Promocji zawarli Transakcje zakupu dóbr lub usług realizowanych za pośrednictwem strony Allegro lub Aplikacji mobilnej Allegro za min. 1 zł bez kosztów dostawy, zgodnie z Regulaminem Allegro (dalej: “Transakcja na Allegro”) wyłącznie z wykorzystaniem opcji Kup teraz w rozumieniu art. 3.1. Regulaminu Allegro przy użyciu Usługi Operatora Płatności (status płatności: “Zakończona”).

    d) Użytkownik będący Kupującym wybrał jako Opcję Dostawy Towaru Odbiór w punkcie Allegro One Box lub Allegro One Box- dostawa dzisiaj, a jego adres zamieszkania znajduje się w promieniu od 201 do 500 metrów od tej metody dostawy.

  2. Monety będą dostępne do odbioru w przeciągu 2 dni roboczych od spełnienia warunków o których mowa w pkt 1. W celu odebrania Monet Promocyjnych Uczestnik powinien kliknąć przycisk [Odbierz] w zakładce: Moje Allegro > Zakupy > Programy zniżkowe > Monety. Odebranie Monet Promocyjnych będzie możliwe przez okres 5 dni.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:33817771
#7 Wielbiciel#

to regulamin nie tej promocji

 

 Zasady przeprowadzenia Promocji

  1. Promocja adresowana jest do zarejestrowanych Użytkowników serwisu Allegro, którzy w Okresie trwania Promocji spełnili poniższe warunki łącznie:

    a) posiadają aktywne konto Allegro i zaakceptowali Regulamin;

    b) w Okresie trwania Promocji zawarli Transakcje zakupu dóbr lub usług realizowanych za pośrednictwem strony Allegro lub Aplikacji mobilnej Allegro za min. 1 zł bez kosztów dostawy, zgodnie z Regulaminem Allegro (dalej: “Transakcja na Allegro”) wyłącznie z wykorzystaniem opcji Kup teraz w rozumieniu art. 3.1. Regulaminu Allegro przy użyciu Usługi Operatora Płatności (status płatności: “Zakończona”).

c) dla Transakcji wskazanej w punkcie 1.b) Użytkownik będący Kupującym w Okresie trwania promocji wybrał jako Opcję Dostawy Towaru Odbiór w punkcie Allegro One Box lub Allegro One Box- dostawa dzisiaj.

  1. Uczestnicy Promocji, którzy spełnili warunki, o których mowa w pkt 1. otrzymują Monety Allegro za określone aktywności, zgodnie z poniższymi zasadami:

    • a. 2 Monety - za wybór Allegro One Box lub Allegro One Box- dostawa dzisiaj po raz pierwszy każdego dnia wymienionego w Okresie Promocji,
  2. Monety będą dostępne do odbioru w przeciągu 7 dni roboczych od spełnienia warunków o których mowa w pkt 1. W celu odebrania Monet Promocyjnych Uczestnik powinien kliknąć przycisk [Odbierz] w zakładce: Moje Allegro > Zakupy > Programy zniżkowe > Monety. Odebranie Monet Promocyjnych będzie możliwe przez okres 5 dni.

  3. Uczestnik w Okresie trwania Promocji z tytułu uczestnictwa w Promocji z Allegro One Box, w ramach jednego Konta może otrzymać maksymalnie 10 Monet Promocyjnych - po 2 Monety za pierwsze zamówienie każdego z wymienionych dni Okresu Promocyjnego.

  4. Otrzymanie Monet Allegro w ramach Promocji nie wyklucza możliwości otrzymania Monet powiązanych z zakupem Towarów w ramach Oferty zgodnie z Regulaminem Programu Monetowego.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:33817771 Sprawdź w tej zakładce czy nie widzisz monet do odbioru.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:33817771
#7 Wielbiciel#

nie, monety się nie pojawiły

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:33817771 

  1. Monety będą dostępne do odbioru w przeciągu 2 dni roboczych od spełnienia warunków o których mowa w pkt 1. W celu odebrania Monet Promocyjnych Uczestnik powinien kliknąć przycisk [Odbierz] w zakładce: Moje Allegro > Zakupy > Programy zniżkowe > Monety. Odebranie Monet Promocyjnych będzie możliwe przez okres 5 dni.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

root666
#8 Zapaleniec#

U mnie to samo. Nie zbieram monet celowo robiąc zakupy w określonych warunkach, ale płacąc za zakup 24 kwietnia pojawiła sie informacja o 3 monetach za wysyłkę do AllegroBox i o 2 monetach za zakup w środę. 3 monety wpadły, ale 2 monety za zakup w środę nie. Z ciekawości sprawdzałem potem czy pojawiły się w następnych dniach jednak tak się nie stało. Jak ktoś z moderatorów Allegro ma ochotę i możliwość, to nr zamówienia 46f93810-024d-11ef-a8dd-17a19ab3d084 jestem ciekaw czy to była ściema, czy jakiś warunek nie był spełniony.

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:33817771 Zgodnie z Regulaminem

  1. Monety będą dostępne do odbioru w przeciągu 7 dni roboczych od spełnienia warunków o których mowa w pkt 1. W celu odebrania Monet Promocyjnych Uczestnik powinien kliknąć przycisk [Odbierz] w zakładce: Moje Allegro > Zakupy > Programy zniżkowe > Monety. Odebranie Monet Promocyjnych będzie możliwe przez okres 5 dni. 

Od 24 kwietnia nie minęło jeszcze 7 dni roboczych ze względu na święta. Jeśli monety nie pojawią się na Twoim koncie do końca poniedziałku, to daj mi znać w tym wątku. 

oznacz moderatorów

root666
#8 Zapaleniec#

Hej,
Dzięki za zainteresowanie tematem. Mamy wtorek, a monet ani widu ani słychu. Patrząc jednak na kalendarz to 7 dni roboczych minie dzisiaj. Nie wiem czy sprawa jest warta zachodu, bo rozmawiamy o 2 zł w monetach 😄

oznacz moderatorów

Alchemic
#7 Wielbiciel#

Tu chodzi o zasady. Skoro Allegro samo zaoferowało te 2 monety, to niech je przyzna.

Zakup 24.04 - 367d2540-025d-11ef-b244-8fcab1eca631 - do dzisiaj brak monet. Proszę Panią Moderatorkę o interwencję.

oznacz moderatorów

root666
#8 Zapaleniec#

Zgadzam się. Oczywiście, że chodzi o zasady, ale też nie będę kruszyć kopii o 2zł w monetach, tym bardziej, że nie mam 100% pewności, że mi się należą. Wprawdzie pojawiła sie taka informacja tuż przed zakupem, więc moge domniemywać, że jakieś warunki przed wyświetleniem takiego komunikatu musiałybyć spełnione, ale czy na pewno? W innych przypadkach bywam bardziej uparty 😉

oznacz moderatorów

Alchemic
#7 Wielbiciel#

Zgłosiłem wczoraj sprawę supportowi i dzisiaj otrzymałem 2 monety. Także krusz kopię dla zasady. Dodam tylko, że pojawiła się nowa edycja majowa http://allegro.pl/regulaminy/Wvz1DbE88f4 tej samej promocji z dość istotną zmianą, gdzie aby wziąć w niej udział trzeba dodatkowo wyrazić zgodę na profilowanie (ja odpadam). Co ciekawe, promocja "spadła" już z głównej strony promocji monetowych https://allegro.pl/kampania/monety/promocje. Czyżby Allegro padło ofiarą "własnego sukcesu"? Ciężko powiedzieć.

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@root666 Przepraszam, że tyle czekałeś na odpowiedź. Monety zostały już dodane ręcznie do Twojego konta. 

oznacz moderatorów

root666
#8 Zapaleniec#

Luz, nie opłacam monetami chleba 😉  Bardziej ciekawiło mnie co w trawie piszczy, czy jakiś mechanizm zawiódł? Czasem reguły promocji są na tyle skomplikowane, że nam, użytkownikom łatwo przegapić jakiś szczegół. Dzięki.

oznacz moderatorów