anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie otrzymałem przy dwóch ostatnich zakupach zawiadomienia od Allegro

Client:51936429
#10 Popularyzator#

Ostatnie dwa zamówienia z pośrednictwem Allegro One czekają w paczkomacie, ale nie otrzymałem SMS-ów o ich doręczeniu. Jakieś nowe oszczędności o których nie wiem? @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

Client:51936429
#10 Popularyzator#

Tu się  zgadzam.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale udało się odebrać, kody muszą być także w zakładce :https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@LEW433 i tu się z Tobą zgodzę bo łony w dalszym ciągu działają na zasadzie ,,może się uda ,,, .....a szkoda .

oznacz moderatorów

Client:51936429
#10 Popularyzator#

Jak zwykle wymądrzanie. Jest serwis SMS i POWINIEN DZIAŁAĆ! Nie umiesz bez wymądrzania?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie wymądrzanie tylko chęć pomocy, a jak np: apke to sms nie przychodzą!

oznacz moderatorów

Client:51936429
#10 Popularyzator#

Kupuje na Allegro od 7 lat. Czy masz mnie za umysłowo niesprawnego? Bo tak brzmią Twoje odpowiedzi. Narzekam na brak SMS, nie na to co przychodzi na apkę. Czy to trudno zrozumieć? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Słuchaj twoje odpowiedzi właśnie o tym świadczą, zakładasz wątek i nikt nic o tobie nie wie(ile lat kupujesz) i nie chce wiedzieć więc staramy się pomoc,

oznacz moderatorów

Client:51936429
#10 Popularyzator#

Dziękuję. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:51936429 jeśli korzystasz z aplikacji to smsy nie przychodzą, a informację o odbiorze przesyłek masz w aplikacji Allegro. Za jej pomocą możesz też otworzyć skrytkę zdalnie, sprawdzić kod lub udostępnić go innej osobie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:51936429
#10 Popularyzator#

Dzięki za odpowiedź Monika. NIE KORZYSTAM z aplikacji. Informacje o odbiorze raz przychodzą, a raz nie. To nie jest od dzisiaj. Dziękuję za usiłowanie pomocy, ale niestety to dla użytkowników aplikacji. Czasem informacja przychodzi po godzinie od doręczenia do paczkomatu. Na niektóre techniczne rzeczy mam terminy i brak SMS jest problemem. Zwykle w ciągu ostatnich kilku miesięcy sprawdzam to na komputerze, co jest kłopotliwe, bo jestem zajętym człowiekiem. Dzięki za pomoc i proszę zakończmy ten wątek.

oznacz moderatorów