anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

One Box twierdzi że są paczki do odbioru a aplikacja allegro że nie ma paczek do odbioru

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:109787886
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Odbierałam dziś paczki z paczkomatu allegro one box i przy odbiorze ostatniej na ekranie paczkomatu widniała wiadomość iż mam jeszcze 2 paczki do odbioru w tym paczkomacie jednak w aplikacji allegro nie ma żadnych paczek do obioru są natomiast 3 paczki w drodze do tego paczkomatu one box. Proszę o wyjaśnienie sytuacji i sprawdzenie czy gdzieś nie wystąpił gdzieś błąd.

 

@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@ko_alka@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
LEW433
#21 Demiurg#

@Client:109787886 616 306 997

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Dzień dobry @Client:109787886! Trzy paczki są w drodze, są to numery: A000RYE5T0, A000RZ4561, A000T5L167, natomiast do odbioru nie masz już żadnej paczki. Czy gdy na automacie paczkowym pojawiła się informacja o odbiorze kolejnych paczek próbowałaś je odebrać i przejść dalej? Najprawdopodobniej to błąd maszyny. W aplikacji (i u nas w systemie) są informacje, że paczki nie zostały jeszcze dostarczone do Automatu. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Client:109787886
#7 Wielbiciel#

Sprawa rozwiązana, błąd jednak po stronie allegro, zadzwoniłam na infolinię one box i paczki faktycznie były w Paczkomacie od wczoraj i pani mi zdalnie otworzyła skrytki. Mam nadzieję że takie błędy więcej nie wystąpią gdzyż gdybym nie miała do odbioru innych paczek to bym o tym nie wiedziała i jutro by wróciły do nadawcy.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:109787886 dziękuję, że wróciłaś i dałaś znać jak to się skończyło! 
Również mam nadzieję, że taka sytuacja się już nie powtórzy. Miłego wieczoru! 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów