anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

One Box twierdzi że są paczki do odbioru a aplikacja allegro że nie ma paczek do odbioru

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:109787886
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Odbierałam dziś paczki z paczkomatu allegro one box i przy odbiorze ostatniej na ekranie paczkomatu widniała wiadomość iż mam jeszcze 2 paczki do odbioru w tym paczkomacie jednak w aplikacji allegro nie ma żadnych paczek do obioru są natomiast 3 paczki w drodze do tego paczkomatu one box. Proszę o wyjaśnienie sytuacji i sprawdzenie czy gdzieś nie wystąpił gdzieś błąd.

 

@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@ko_alka@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
LEW433
#21 Demiurg#

@Client:109787886 616 306 997

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Dzień dobry @Client:109787886! Trzy paczki są w drodze, są to numery: A000RYE5T0, A000RZ4561, A000T5L167, natomiast do odbioru nie masz już żadnej paczki. Czy gdy na automacie paczkowym pojawiła się informacja o odbiorze kolejnych paczek próbowałaś je odebrać i przejść dalej? Najprawdopodobniej to błąd maszyny. W aplikacji (i u nas w systemie) są informacje, że paczki nie zostały jeszcze dostarczone do Automatu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:109787886
#7 Wielbiciel#

Sprawa rozwiązana, błąd jednak po stronie allegro, zadzwoniłam na infolinię one box i paczki faktycznie były w Paczkomacie od wczoraj i pani mi zdalnie otworzyła skrytki. Mam nadzieję że takie błędy więcej nie wystąpią gdzyż gdybym nie miała do odbioru innych paczek to bym o tym nie wiedziała i jutro by wróciły do nadawcy.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:109787886 dziękuję, że wróciłaś i dałaś znać jak to się skończyło! 
Również mam nadzieję, że taka sytuacja się już nie powtórzy. Miłego wieczoru! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów