anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opóźnienie przesyłki

wooytowski
#7 Wielbiciel#

Dobry wieczór.

Proszę o interwencję w sprawie przesyłki nr A000H8XFA1 dostarczanej przez Allegro. Miała być już w sobotę 9. marca w punkcie Allegro One Box. Utknęła na magazynie w dniu 8. marca, od tego czasu jej status się nie zmienił.

Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli to przesyłka od firmy, tam powinieneś zadawać takie pytania.

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

szybciej odpowie bezpośrednio przewoźnik niż sprzedający ktory i tak pójdzie do ... przewoźnika bo brak mu wiedzy

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@wooytowski Wyjaśniamy tę sprawę. Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

oznacz moderatorów

wooytowski
#7 Wielbiciel#

Dziękuję 

oznacz moderatorów

wooytowski
#7 Wielbiciel#

Wczoraj rano otrzymałem wiadomość, że przesyłka została wydana do doręczenia. Wieczorem przyszło zaś powiadomienie o tym, że po nieudanym doręczeniu przesyłka została zwrócona na magazyn. Co się dzieje? Długo jeszcze będę czekać?

oznacz moderatorów

wooytowski
#7 Wielbiciel#

PS Przy informacjach o przesyłce pojawił się wczoraj status ,,Problem z przesyłką". Co to oznacza?

oznacz moderatorów

wooytowski
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Czy wiadomo już cokolwiek?

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@wooytowski przykro nam, ale przesyłka czeka na wydanie w oddziale przewoźnika. 
Nie mamy żadnych nowych informacji. Bardzo przepraszamy i poprosimy jeszcze o cierpliwość. 

oznacz moderatorów

wooytowski
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Czy ta przesyłka kiedykolwiek trafi do moich rąk? Dzisiaj już zaczął się 7. (słownie: SIÓDMY) dzień roboczy, odkąd kurier zabrał ją od nadawcy. Moja cierpliwość się kończy, bo nie widzę z waszej strony żadnych działań w mojej sprawie.

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@wooytowski Przykro nam z powodu opóźnień i bardzo Cię przepraszamy, ale prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości. 

oznacz moderatorów

sklep_solpio
#12 Orędownik#

Prawie jak paczka z chin nie przejmuj się

 

oznacz moderatorów

marian13132
#8 Zapaleniec#

Mam podobnie z dwoma przesyłkami

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@marian13132 Podaj proszę numery tych paczek.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

marian13132
#8 Zapaleniec#

A000GZU4P3  A000GYUNI4

 

oznacz moderatorów

Client:46436664
#8 Zapaleniec#

Moja przesyłka utknęła na magazynie 7go marca i Allegro One ma to gdzieś, tylko słyszę, że wyjaśnią sytuację

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@Client:46436664 przepraszamy za tę sytuację. Sprawa Twojej przesyłki również jest weryfikowana i gdy tylko trzymamy informacje w jej sprawie, otrzymasz od nas wiadomość e-mail w prowadzonej sprawie. 

oznacz moderatorów

Client:46436664
#8 Zapaleniec#

towar zakupiłam na firmę i jest on właśnie dla firmy - potrzebny tu i teraz, a nie za kilka tygodni, bo z tego co widzę to mają Państwo taki czas wyjaśniania. Ile mogę czekać na towar, który leży na magazynie 6 min drogi od miejsca, z którego właśnie w tej sekundzie piszę tą wiadomość? To jest żenujące, że nie potrafią Państwo zorganizować wszystkiego jak należy. Ostatni raz korzystam z Allegro One, gdybym zamówiła innym kurierem towar już od kilku dni byłby w moich rękach - mój błąd, że nie sprawdziłam najpierw opinii

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@marian13132 tak jak napisaliśmy w wiadomości e-mail, wyjaśniamy to! 
Przepraszamy i poprosimy jeszcze o cierpliwość. 

oznacz moderatorów

marian13132
#8 Zapaleniec#

Jak to możliwe że nikt nie wie gdzie ją przesyłki i kiedy zostaną dostarczone 

Żadna firma przewozowa nie działa tak tragicznie 

Obecnie Paczki z Chin są dostarczane w ciągu 7 dni 

To jakaś parodia że Allegro na siłę nakazuje wysyłać swoimi paczkomatami skoro sobie z tym nie radzi ,przesyłki są odbierane przez kurierów często nawet po dwóch dniach a dostarczane po 10

Na dodatek przez swoją nieudolność oceniacie negatywnie jakość sprzedaży 

Na dodatek 

oznacz moderatorów