anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z doręczeniem przesyłki z magazynu allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
Dodomu-pl1981
#7 Wielbiciel#

Witam.

Kupiłem 10 takich samych produktów z dostawą do one box ,magazyn allegro spakował je w 3 paczki 2 sztuki i dwa razy po 4 sztuki.Paczka z 2 sztukami to maksymalny wymiar skrytki C (największej) Nie wiem jak to możliwe przy wewnętrznym łańcuchu dostaw,chyba allegro zna wymiary skrytek.Oczywiście 2 większe paczki wróciły do magazynu.Dziś widzę że zostały ponownie nadane z dostawą na jutro,obawiam się że historia się powtórzy.Czy jest opcja kontaktu z kurierem lub innego sposobu doręczenia?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Dodomu-pl1981 Proszę, podaj mi numer zamówienia, o które chodzi. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Dodomu-pl1981
#7 Wielbiciel#

A000QT96O0

A000QT9DG6

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Dodomu-pl1981 Proszę, w tej sprawie do sprzedającego. Wiem, że paczki nadano z magazynu Allegro, ale w tej sprawie musi skontaktować się z nami sprzedawca. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Dodomu-pl1981
#7 Wielbiciel#

Proszę napisać jaką rolę pełni sprzedający w łańcuchu dostawy Magazyn Allegro->OneBox?  Ja nie dopatruje się żadnej. Jest napisane że odpowiedzialność za wysyłkę z magazynu Allegro ponosi ono samo.Pytam naczym polega ta odpowiedzialność?  Na tym że odsyła mnie pani do sprzedającego? Paczki zostały źle spakowane, za duży gabaryt , proszę je przepakować o dostarczyć na swój koszt, nie widzę problemu. Czy pozytywną finalizacja transakcji to nie jest priorytet. 

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Dodomu-pl1981 Allegro jest jedynie wykonawcą usługi. Chodzi o to, że tylko sprzedawca może skontaktować się z odpowiednim działem, zajmującym się magazynami. 

Wielu sprzedawców korzysta z modelu dropshoppingu. W takim wypadku inne firmy trudniące się tego typu sprzedażą również magazynują i wysyłają towar, ale za transakcję odpowiada sprzedawca i to sprzedawca musi to wyjaśniać z podwykonawcą. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Dodomu-pl1981
#7 Wielbiciel#

Wielu sprzedawców korzysta z modelu dropshoppingu. W takim wypadku inne firmy trudniące się tego typu sprzedażą również magazynują i wysyłają towar, ale za transakcję odpowiada sprzedawca i to sprzedawca musi to wyjaśniać z podwykonawcą. 

 

O czym pani mówi? 

Widzę że rozmowa nie ma sensu.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Dodomu-pl1981 uczepiłeś się allegro, czy kupiłeś od allegro ? jak nie to pisz do sprzedawcy ! on przekazał towar na magazyn allegro, źle spakowali i to on będzie wyciągał z tego konsekwencje 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Dodomu-pl1981
#7 Wielbiciel#

W jakim charakterze się wypowiadasz? 👎

oznacz moderatorów