anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z przesyłkami Allegro OneBox

klam_96
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

9 lipca zamówiłam dwie przesyłki do punktu odbioru Allegro OneBox.

Niestety do tej pory do mnie nie dotarły, czy mogę prosić o informację co się stało i kiedy można spodziewać się przesyłek?

A00003Y1T3

A00004MVQ4

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mdrogeria
#21 Demiurg#

przed Wigilią zapewne dotrą prawda ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

jak wybierasz najgorsza forme dostawy na allegro to sie nie dziw ze sa problemy

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@klam_96 a co Cię pokusiło żeby to wybrać ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Halfrunt
#19 Nestor#

@klam_96 sprzedający muszą udostępnić tę formę dostawy by mogli oferować smarta, Allegro uzależnia opcje smarta od wielu warunków, które sprzedający muszą spełnić aby ich oferty mogły być w Smart, między innymi wymagają udostępniania Allegro One, który bywa problematyczny w realizacji, a jednocześnie Allegro zastrzegło sobie, w ofertach, że za dostawę w pełni odpowiada sprzedawca. 

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

@klam_96 dziękujemy za zgłoszenie. Już zajmujemy się weryfikacją. 

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

@Allegro_One przepraszamy, obecnie mamy problem z naszym automatem. Przewidywany czas dostawy przesyłek to dziś lub jutro. 

oznacz moderatorów

klam_96
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, przesyłki wciąż nie dotarły, czy można prosić o informację, co z tym automatem? 

Nie ma możliwości przekierowania do innego automatu?

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

@klam_96 bardzo przepraszamy za tę sytuację!
Wyjaśniamy to z przewoźnikiem, po kolejnej interwencji otrzymaliśmy potwierdzenie, że przesyłki powinny trafić do automatu paczkowego we wtorek, najdalej środę (19/07). Bardzo prosimy jeśli nie otrzymasz informacji o przesyłkach w tym terminie, napisz proszę ponownie.  

oznacz moderatorów