anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłka oczekuje na wyznaczenie punktu alternatywnego

Chaberastudio
#8 Zapaleniec#

Od wczoraj paczka wisi w magazynie ma status taki jak w tytule. Na infolini twierdzili ze powinienem mieć w tej sytuacji opcję przekierowania ale takiej mozliwości nie ma w aplikacji.

Drugi raz wybrałem Allegro One i tym razem  kicha. Zero jakiegokolwiek kontaktu czy też informacji ze strony Allego o braku możliwości dostarczenia.

Nr przesyłki ALE0000AFB7EA6E

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Chaberastudio nasz zespół działa już w sprawie tej przesyłki i wkrótce skontaktujemy się z Tobą mailowo. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Chaberastudio
#8 Zapaleniec#

Pomimo kontaktów i zapewnień ze strony obsługi klienta, że przesyłka jest już w doręczeniu i lada moment wyląduje w (innym niż pierwotnie) paczkomacie nadal ani widu ani słychu. Status jak był:  "czeka na wskazanie alternatywnego  punktu " tak jest nadal i ani drgnie. Co mnie podkusiło na te zielone paczkomaty ???  

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ciekawość?

oznacz moderatorów

Chaberastudio
#8 Zapaleniec#

Nauczka na całe życie zeby nie grać w zielone !

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@Chaberastudio Niby zielony kolor uspokaja ale tu to można i białej gorączki dostać.

oznacz moderatorów

Chaberastudio
#8 Zapaleniec#

Od paru dni - mój ulubiony kolor 😉 

oznacz moderatorów

Chaberastudio
#8 Zapaleniec#

Dzisiaj okazało sie, że kurier wczoraj otrzymał paczkę do doręczenia i z wiadomych sobie tylko powodów nie włozył jej do paczkomatu ( już tego alternatywnego ) Wystawił ponoć avizo o ponownej nieudanej próbie doręczenia ale do pierwotnego paczkomatu. Czeski film nikt nic nie wie. Jakiś koszmar. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Po co wybierasz taką dostawę(same problemy), sprzedajacy odpowiada za przesyłkę do chwili odbioru przy zakupie konsumenckim.

oznacz moderatorów

Chaberastudio
#8 Zapaleniec#

Skusiłem sie bliskościa paczkomatu który postawili 30 metrów od posesji. To był mój drugi raz i zapewne ostatni.

oznacz moderatorów

Chaberastudio
#8 Zapaleniec#

Czy mógłbym otrzymać numer UPS do śledzenia ? Codziennie dostaję zapewnienia ze kurier ma na pewno paczkę w doręczeniu i jak zwykle okazuje się to ściemą. W aplikacji allegro monitoring zatrzymał sie na 05-07-2023. Ciekawe co pokazuje śledzenie na stronie UPS. Jeśli wydają do doręczenia to u nich musi to widnieć w systemie.

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Allegro_One o tak dla podtrzymania dobrej passy ( @mdrogeria @kostas11 @_Likos_ )

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@pinsplash  zdaje sie że niektórzy sprzedający zaczeli eksperymenty z ONE wiec zacznie sie wysyp . Byc może do konca sierpnia będzie taka afera że allegro sie z tego wycofa. A przynajmniej przeloży wymagania do momentu poprawienia jakości usługi ONE

oznacz moderatorów

Chaberastudio
#8 Zapaleniec#

Przed chwilą przyszła odpowiedź z allegro że wg informacji od partnera logistycznego przesyłka zostanie wydana na jutro. Ciekawe czemu nie na dzisiaj ?  

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Chaberastudio dalej walczysz z paczką 😄 podziwiam Twoją cierpliwość 👏

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Chaberastudio
#8 Zapaleniec#

Ciekawi mnie jak daleko to zajdzie 🙂 Nadzieje płonne na otrzymanie paczki. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Chaberastudio w tej wiadomości otrzymałeś także numer przesyłki, o który prosiłeś. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Chaberastudio
#8 Zapaleniec#

Po kontakcie z obsługą w UPS okazuje się, że faktycznie kurier podejmuje codziennie próbę doręczenia ale paczkomat odmawia przyjęcia paczki. O czym nikt nie raczył mnie poinformować w rozmawach i korespondencji z obsługą klienta allegro. UPS czeka na rozwiązanie problemu przez allegro i nic nie poradzi. Nie moga mi oddać paczki nawet jakbym był przy paczkomacie bo ta musi tam wejść i wyjść. Takie procedury  

oznacz moderatorów