anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pusta skrytka Onebox

Client:110534113
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, mój problem jest następujący: dostałem powiadomienie, że paczka trafiła do paczkomatu. Przy odbiorze okazało się, że skrytka jest pusta. W uwagach do przesyłki zaznaczyłem "brak". Dotyczy paczkomatu:

Rychtalska 8, 50-304 Wrocław

Numer przesyłki: A00054T7I8 

Proszę o pomoc w lokalizacji przesyłki. Pozdrawiam @w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ @@

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Na automacie masz numer do kontaktu na infolinie i trzeba było od razu dzwonić jak się pusta otwarła . Automat powinien być wyposażony w kamerkę i mogą sobie sprawdzić że nic z niego nie zostało wyjęte.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:110534113 Dzwoniłaś 616 306 997 ale jak zaznaczony -brak przesyłki to powinni zadziałać.

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

@Client:110534113 Wysłaliśmy do Ciebie maila w tej sprawie. Sprawdź skrzynkę. 

Najprawdopodobniej doszło do pomyłki przy umieszczaniu paczek w automacie, bo kurierowi otworzyły się dwie skrytki. Wyjaśniamy to.

oznacz moderatorów

Client:110534113
#8 Zapaleniec#

Witam, to już kolejna pusta skrytka w paczkomacie Onebox we Wrocławiu 50-304, Rychtalska 8.

Numer przesyłki: A000504KJ8

Ostatnie moje zamówienie do Onebox. Takie żarty są niepoważne i przykro mi, że jestem tak traktowany. Jak można odwalać taką lipę?!

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Taki zapierzdziel , że niema kiedy paczki włożyć do skrytki.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@Client:110534113 Ty miałeś pustą ale może ktoś miał dwie paczki w swojej skrytce i chwali za to OneBoxa. 

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

@Client:110534113 wyjaśniamy również to, poczekaj proszę na wiadomość w korespondencji e-mail w tej sprawie. 

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

@Client:110534113 przykro nam, że dwukrotnie spotkała Cię taka sytuacja. Najlepiej, abyś spod automatu zadzwonił na naszą infolinię, nr 616 306 997. Na przyszłość w takiej sytuacji najlepiej od razu dzwonić, pracownik infolinii może wówczas podjąć działanie.  

oznacz moderatorów

Client:110534113
#8 Zapaleniec#

W nocy odbieram, to chyba infolinia nie działa, czy nie mam racji?

oznacz moderatorów

miszka2
#7 Wielbiciel#

Przepraszam, lecz radą z tym kontaktem z infolinią to sobie "jaja robicie". Przed chwilą byłem odbierać przesyłkę - paczkomat zepsuty, ekran nie reaguje, brak możliwości odbioru kodem QR, brak możliwości otworzenia skrytki zdalnie. Dzwonie pod ten numer 616306997 a tam komunikat, że konsultanci są do dyspozycji od 8-22. Kpina z klientów- ostatni raz zamówiłem coś przez Allegro One Box.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Client:110534113 jak używasz formy dostawy która zalicza tysiące wtop tygodniowo bo jest taka zarąbista że wszyscu sprzedawcy co mogą ją omijają to do kogo masz pretensje?

oznacz moderatorów

Client:110534113
#8 Zapaleniec#

Ale skąd miałem wiedzieć? Chciałem spróbować alternatywy dla InPostu.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Client:110534113 zobacz na forum ile jest tematów podobnych twojemu wszystko jedzie równo bo oneboxie jak po łysej kobyle jeśli nawet 1 na 1000 wkurzonych pisze to wyobraź sobie skalę dziadostwa jaką odstawia allegro, że nie wspomnę o zmuszaniu do wyboru tego barachła żeby mieć dalej smarta

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:110534113 i jakie masz wrażenia po spróbowaniu ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mix-mce
#14 Krzewiciel#

zgaduję że większość sprzedawców czeka na ostatnią chwilę z włączeniem allegro one box/punkt, za dwa-trzy dni się okaże jaka jest prawdziwa skala skarg i reklamacji

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mix-mce ba ja nawet odczekam z tydzień, zobaczę co padnie a i z ciekawości jak sprzedaż bez smarta 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:110534113
#8 Zapaleniec#

Jak na razie jestem 500 PLN do tyłu. Bardzo mnie to cieszy...

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Bez tytułu.png

oznacz moderatorów

mix-mce
#14 Krzewiciel#

@mdrogeria ten kwietnik wygląda jak doklejony w paincie.... za to eksplozja całkiem prawdziwa 😂

oznacz moderatorów