anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedawca okradl mnie

36978076
#7 Wielbiciel#

Kupilam odkurzacz od Eurocomm, ktory juz drugi raz reklamacje składałam sprzedawca odrzucil reklamację, podstawa do tego byly zdjecia ktore sprzedający zalaczyl brudny zasmiecony odkurzacz tylko to bylo podstawa odrzucenia reklamacji a zdjecia byly przez sprzedawce sprepawowane i nie mialy autentycznego zwiazku z tym co faktycznie wyslalam wyglad 

1000000670.jpg

1000000662.jpg

  •  takie smieci na zdjeciu sam sprzedawca tak udoskonali by miec podstawe do odrzucenia reklamacji zalaczylabum inne zdj ale nie wiem bo wczytalam jedno a drugie i zmienilo mi na to zdjecie nie zapisalo poprzedniego 
oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

LEW433
#21 Demiurg#

@36978076 Przy drugiej reklamacji odstąp od umowy zakupu, masz takie prawo, reklamację składasz za pomocą dyskusji, masz pomoc Allegro, na reklamację nie odsyłasz tylko udostępniasz towar, czytać przepisy, prawo konsumenckie, warto, jak odsyłasz robisz zdjęcia, ważne. Obrazków My nie widzimy.

oznacz moderatorów

36978076
#7 Wielbiciel#

Teraz nie wiem jak to zrobic dyskusja zostala zakonczona przez allegro uwierzyli sprzedawcy przeciez nic po za tym ze powiem napisze nie mam bo zawsze jest tak ze myslisz będzie okej az tak zle nie będzie 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Należało dyskusje po 14dniach odznaczyć jako nierozwiązana, teraz odebrać i sprawdzić odkurzacz i jak nie działa złożyć ponowna reklamację, udokumentować i poprosić o ponowne otwarcie dyskusji, jest taka możliwość.

oznacz moderatorów

36978076
#7 Wielbiciel#

Tak bylo jako nie rozwiazana ale allegro zmienili na rozwiazana nie ma pomocy ze striny allegro 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@36978076  Nie znamy przebiegu dyskusji, teraz odbierz odkurzacz i jak będzie niesprawny, złóż ponownie reklamację. Reklamować nikt Ci nie zabroni.

oznacz moderatorów

36978076
#7 Wielbiciel#

Okej, dziękuję bardzo mi pomogliscie 

oznacz moderatorów

36978076
#7 Wielbiciel#

Teraz moze byc tak ze ten odkurzacz nawet do mnie nie wroci a dostane ten co na zdjeciach sprzedawca sobie udoskonalal  nie mam zdjęć odkurzacza ktory ja wyslalam a ten jest tak zniszczony ze ja przez 10lat nawet bym tak nie zniszczyła 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jest firma, są numery i należy dokumentować przed odesłaniem, rozumiem że mogłaś o tym nie wiedzieć, jak będzie inny , stary to udać się punktu serwisowego o ekspertyzę, oni są wstanie określić wiek produkcji, skoro 10lat.

oznacz moderatorów

36978076
#7 Wielbiciel#

O to jest pomysl, dziękuję bo jest jakas nadzieja, nie mialam czasu robuc zdjec bo inne sprawy na głowie a myslec o tym ze kazdy cie okradnie oszuka zaczyna sie po fakcie jak juz następnego dnia sprzedawca sprawe olewa 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@LEW433 @Przy drugiej uznanej reklamacji. 

oznacz moderatorów

36978076
#7 Wielbiciel#

Zeby reklamacje uznac trzeba byc uczciwym, rozumiem ze nie mnie nie zrozumie nikt i kazdy będzie mial takie podejscie ze klamie 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie,  przy drugiej składanej możesz zadąć rozwiązania umowy, nie po rozpatrzeniu, Ale Ja i tak bym wygrał z takim sprzedającym , oczywiście jak jest uszkodzony odkurzacz. Można oczywiście dać odkurzacz na ekspertyzę i jak będzie niekorzystna dla sprzedającego zażądać zwrotu jej kosztów.

oznacz moderatorów

36978076
#7 Wielbiciel#

Kurcze no ja sobie chyba nie poradze z tym, tym bardziej ze allegro nie pomaga i nie mam nic zadnych zdjęć 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@LEW433 @Uznanej.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Żąda kupujący przy składaniu reklamacji.😎

oznacz moderatorów

milka1234567890
#18 Luminarz#
oznacz moderatorów