anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Status: Brak czasu-brak możliwości doręczenia

kluska1977
#9 Pomysłodawca#

Moja przesyłka zawierająca żywe rośliny utknęła gdzieś w innej czasoprzestrzeni; zgodnie z dzisiejszym komunikatem brak jest możliwości jej doręczenia z uwagi na "brak czasu", to niestety nie jest żart 😳. Zgodnie ze statusami paczka trafiła do magazynu,kurier ją podjął ale zabrakło mu czasu żeby dostarczyć, spieszył się na grilla 🤔? Nie wiem co mam o tym myśleć,  do kogo się zwrócić,  zgłoszenie do Allegro sprzed kilku godzin  trafiło w kolejną czarną dziurę.  A0001J8EN2 to nr przesyłki i niestety to za mało żeby wyjaśniać sprawę bezpośrednio z UPS. Ten system to porażka 😕 @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Screenshot_20230818-190226_Allegro.jpg

oznacz moderatorów
47 ODPOWIEDZI 47

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kluska1977 Widzę, że otrzymałaś już informację, że sprawa jest wyjaśniana z naszym partnerem logistycznym. Konsultantka odezwie się ponownie, kiedy otrzyma odpowiedź. Na Gadane nie możemy pomóc.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@nat_not Na Gadane nie możemy pomóc. ????

Przecież znamy historię tej przesyłki, czemu tu nie napiszecie ???? czyżby tyle złych postów źle wpływało na usługę ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 Sprawa jest już wyjaśniana i @kluska1977 otrzyma odpowiedź mailową. Jeśli będzie chciała, podzieli się z Wami szczegółami. Nic więcej po zgłoszeniu tutaj nie możemy zrobić. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@nat_not Może ktoś podlałby tą biedną roślinkę jak musi czekać na dostarczenie.🥀

oznacz moderatorów

kluska1977
#9 Pomysłodawca#

Roślinki. 6 ich jest. Było. R.I.P 😔

oznacz moderatorów

kluska1977
#9 Pomysłodawca#

W porządku, widzę wiadomość,  czekam zatem na ustalenia

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#15 Entuzjasta#

@nat_not A dlaczego ja nie dostałem żadnej odpowiedzi na moje zapytanie odnośnie przesyłki A0001H2NU3, zadane tu: A0001H2NU3 

oznacz moderatorów

kluska1977
#9 Pomysłodawca#

Ja wiem, "Brak czasu-brak możliwości odpowiedzi" 😎

Nie ma za co 😘🙃

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#15 Entuzjasta#

Trzeba przyznać, że ten status (brak czasu) to jakiś ewenement na skalę światową. Naprawdę 😎

oznacz moderatorów

kluska1977
#9 Pomysłodawca#

A tak serio - oznaczyłeś moderatorów przy wysyłce posta? 🤔 

Przykre jest to,że standardowe ścieżki zgłaszania problemów zawodzą i trzeba robić g...burzę na jakimś forum żeby temat ruszył. Po prostu przykre... 😮💨

oznacz moderatorów

FenomenoVero
#11 Animator#

Dokładnie powinni dopracować system np. chatu z pracownikami - którzy obecnie nic nie mogą nie udzielą konkretnych informacji i po co to jest że ma działać jak FAQ ogólnikowo ?;p

oznacz moderatorów

kluska1977
#9 Pomysłodawca#

Sam system dwóch odrębnych, nie powiązanych ze sobą nr przesyłek (jeden w allegro A... i inny w UPS do monitorowania przesyłek 1Z...) sprawia, że petenta można gładko spławić 😎 ; UPS grzecznie ale stanowczo mowi, że nr przesyłki Allegro nic mu nie mówi i kończy temat. 🤗

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

No i co? a roślinek nie chcesz już?

oznacz moderatorów

kluska1977
#9 Pomysłodawca#

Jak nie?! Może interwencja Allegro coś da i kurier się ogarnie, zobaczymy co będzie dalej 🤔

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale nie rozumiesz to sprzedajacy musi działać żeby roślinki dotarły na czas i to on odpowiada za ich kondycję do chwili odbioru, ale... twoja sprawa.

oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

Na stronie UPS można śledzić przesyłkę do nr z Allegro (numery są ze sobą powiązane). W tym celu musisz wejść na stronę https://www.ups.com/track?loc=pl_PL&requester=ST/ i kliknąć w "Monitoruj poprzez numer referencyjny". Niestety dane są mocno uproszczone.

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@TomBanknoter Twoja sprawa jest w trakcie konsultacji.

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#15 Entuzjasta#

@Allegro_One  Dziękuję za odzew, i czekam 🙂

oznacz moderatorów

GieKSiarz81
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, proszę o pilne określenie terminu dostawy przesyłek

Allegro - A0001N93L0
Allegro -  A0001NUBB0
 
Status  "Brak czasu - brak możliwości doręczenia" - to po prostu kpiny z Kupującego.
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@GieKSiarz81 z Kupującego i ze sprzedawców zobligowanych do wprowadzenia tej pseudo dostawy , Ty piszesz tu , a wielu walnie negatywa sprzedawcom , a Ci popłyną ostro finansowo bo im jakość poleci .

oznacz moderatorów