anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Status: Brak czasu-brak możliwości doręczenia

kluska1977
#9 Pomysłodawca#

Moja przesyłka zawierająca żywe rośliny utknęła gdzieś w innej czasoprzestrzeni; zgodnie z dzisiejszym komunikatem brak jest możliwości jej doręczenia z uwagi na "brak czasu", to niestety nie jest żart 😳. Zgodnie ze statusami paczka trafiła do magazynu,kurier ją podjął ale zabrakło mu czasu żeby dostarczyć, spieszył się na grilla 🤔? Nie wiem co mam o tym myśleć,  do kogo się zwrócić,  zgłoszenie do Allegro sprzed kilku godzin  trafiło w kolejną czarną dziurę.  A0001J8EN2 to nr przesyłki i niestety to za mało żeby wyjaśniać sprawę bezpośrednio z UPS. Ten system to porażka 😕 @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Screenshot_20230818-190226_Allegro.jpg

oznacz moderatorów
47 ODPOWIEDZI 47

Allegro_One
Ekspert Allegro

@GieKSiarz81 Wyjaśniamy tę sprawę.

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@GieKSiarz81 przepraszamy za tę sytuację! Wyjaśniamy to, odpowiedź otrzymasz w wiadomości e-mail (nr sprawy 35396496). 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Allegro_One   "Wyjaśniamy to, odpowiedź otrzymasz w wiadomości e-mail..."

Czy  wybitny ekspert nie zauważa że taka wypowiedź obraża nas wszystkich  uczestników dyskusji?

Ten temat jest informacją publiczną i wszyscy tutaj obecni chcą wiedzieć jak sprawa będzie rozwiązana.

Wszyscy kupujemy na Allegro i chcemy wiedzieć jak problem dziadostwa zostanie rozwiązany również  czy sprawa powtórzy się w przyszłości, jakie środki zaradcze podjęto.

Odpowiedź powinna być  zamieszczona tutaj.

oznacz moderatorów

kluska1977
#9 Pomysłodawca#

Paczka dotarła,  dziękuję za interwencję. 

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#15 Entuzjasta#

@kluska1977  To gratuluję. Niestety, moja nadal nie zanotowała żadnego postępu. @Allegro_One coś wiadomo?

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@TomBanknoter Sprawa jest w dalszym ciągu weryfikowana. Prosimy o jeszcze trochę cierpliwości. 

oznacz moderatorów

werkabezserka
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, @Allegro_One mogę rownież prosić o weryfikację mojej sprawy? przyesyłka nr A0001L2L63, od 16.08 ma status brak czasu-brak możliwości doręczenia, sprzedawca został poinformowany i też zglosił sprawę do UPS, ale status przesyłki w dalszym ciągu się nie zmienia...

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@werkabezserka Dostałaś już od nas wiadomość mailową. Wyjaśniamy tę sprawę.

oznacz moderatorów