anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One - 2 przesyłki podjazd dwóch kurierów

AGLOPRIMA2
#14 Krzewiciel#

W dniu dzisiejszym miałam do nadania 2 przesyłki Allegro One

Dotyczy zamówień:

666798a0-2588-11ef-9885-8f5444655749

3a631770-264b-11ef-a870-c9f916e59504

 

Czy może mi ktoś podać choć jeden racjonalny argument czemu po 2 paczki ma przyjechać 2 rożnych kurierów?

Czy to w ramach "ekologii"?

czy w ramach zabicia nudy u kurierów?

Czy jest jakieś prostsze wytłumaczenie tego absurdu tylko ja tego nie widzę?

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

mdrogeria
#21 Demiurg#

@AGLOPRIMA2 codziennie mam to samo , tylko mnie to zbytnio nie grzeje , po drodze mam E-pakę , wiem .... wyprzedzę Twoje słowa , tak jestem tego świadom  ,ale tam podjeżdżają nie tyko po moje , ze swojej strony więcej zrobić nie mogę .

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Ekologia i logika nie są na allegro najważniejsze tylko regulamin a jaki jest każdy wie i sam sobie go może ocenić 

oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#14 Krzewiciel#

Dlatego chciałabym usłyszeć odpowiedź od przedstawiciela Allegro, może oni wiedzą coś czego my nie wiemy?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@AGLOPRIMA2 temat już był tu poruszany , jako nie wgodny rozszedł  się po kościach .

oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#14 Krzewiciel#

Hallo?

Czy moderacja może przybyć z jakąś odpowiedzią?

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

MikroLITY
#13 Ambasador#

Testuję coś takiego: w ustawieniach dostawy przy Allegro One Box wpisałem godziny zamówień:

UPS BOX: do 0:15

DPD Box: do 17:00

I system np. dzisiaj wszystkie paczki przypisuje do UPS (z wysyłką jutro), gdyby przypisał do DPD, to paczkę zdołam nadać dzisiaj, a tak to wyjdzie jutro. Ale za to w niedzielę przypisywał DPD.

Jestem ciekaw, jaki termin wysyłki widzi Klient podczas zakupu.

Dziwnie działa ten algorytm.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@AGLOPRIMA2 @mdrogeria @mwmonety @MikroLITY Ekologia to będzie jak wprowadzą opłatę za podjazd i zaczniecie wozić paczki do punktów 😄 kwestia czasy jak UPS czy DPD połapie się że latają podwykonawcy za free po jedną paczkę a firma musi im za to płacić 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#14 Krzewiciel#

Nadal ekologia to nie będzie - mam gdzie indziej punkt nadań DPD i gdzie indziej zieloną szafkę.

oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#14 Krzewiciel#

Nadal czekam na kontakt ze strony moderatorów @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#14 Krzewiciel#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

a może @Allegro_One się wypowie?

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

@AGLOPRIMA2 Kurierzy są przypisywani do przesyłek tak, aby jak najlepiej zoptymalizować działanie usługi oraz zapewnić jak najszybszą dostawę do kupującego. 

oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#14 Krzewiciel#

Jakby tu odpowiedzieć żeby nic nie wyjaśnić... I kosztem tej "optymalizacji" jest generowanie podwójnych podjazdów. Super!

oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#14 Krzewiciel#

Już mi wszystko opada 😭

Dziś przyjedzie trzeci kurier by odebrać przesyłkę łone.

Tym razem kurier One z godziną odbioru do ...19:30

ktoś na łby pozamieniał w tym allegro.

Wczoraj miałam 7 przesyłek i 4 kurierów po nie przyjechało, cóż za ekologia, cóż za optymalizacja..

oznacz moderatorów