anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wieczne problemy z Allegro One

3kELO
#10 Popularyzator#

Dzień dobry,

 

Przepraszam z góry za swoją irytację, ale już mnie szlag trafia z tymi kurierami Allegro One. Kolejny raz zrobiłem zlecenie na podjazd kuriera (2 paczki) - ok. 11:15, do tej pory nikt się nie kontaktował, nikt nie podjechał, po prostu kpiny sobie robią. Zirytowany zaniosłem paczki do paczko-punktu. 

Ja wszystko rozumiem, ale Allegro stara się promować tą metodę dostawy, w niektórych przypadkach jak nie chcesz Allegro One (za duży gabaryt do paczkomatu), ale do innych POPów już jest ok - nie ma Smarta, bo wymagany jest One. Skoro tak bardzo chcecie, żeby ludzie korzystali z tej formy dostawy to na miłość boską ogarnijcie tych kurierów, bo wiecznie trzeba pisać o usuwanie z jakości sprzedaży paczki. Fakt, mam dostawę zazwyczaj 1 dzień, ale staram się wysyłać tego samego dnia, żeby szybkość dostawy podbijać.

Numery przesyłek: A000P30FF8, A000P2ZU55 @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@3kELO Cześć. Nie mam możliwości wykluczenia tego zamówienia z Jakości, bo zostało nadane w terminie.

Trudno mi też odnieść się do terminowości odbiorów, ani nawet zgłosić tę konkretną sytuację, bo kurier został zamówiony na 3 czerwca na godzinę 16:30, a Ty zaniosłeś paczkę do punktu jeszcze przed tą godziną. Mimo wszystko zweryfikujemy ogólną sytuację odbiorów i pracy One Kuriera w Twoim regionie i postaramy się wdrożyć potrzebne zmiany. 

oznacz moderatorów

3kELO
#10 Popularyzator#

Kurier nie odbierał telefonu, w paczkopunkcie też go nie było, bo rozmawiałem z właścicielem. Miałem czekać w nieskończoność, aż łaskawie się odezwie? Gdyby się odezwał to powiedziałbym, że paczka jest w punkcie (który 20m obok miejsca, z którego nadaję paczki). Gdzie mam pisać oficjalne skargi na Allegro One, który po prostu ma wszystko w d**ie? Jest możliwość zlecenia to składam zlecenie na podjazd, a on albo dzwoni i mówi, że nie przyjedzie, albo milczy w siedmiu językach, a wszystko liczy się do jakości sprzedaży. Tracę czas na pisanie na forum o wykluczenia z jakości i irytuję się, bo nie wiem kiedy ktoś łaskawie po paczkę przyjedzie. 

TO JEST MIASTO WOJEWÓDZKIE, a problemy z One są od zawsze..

oznacz moderatorów

3kELO
#10 Popularyzator#

@ko_alka no i kolejna przesyłka A000P7P3M7, dodam tylko, że kurier zabrał z punktu (który jest 20m obok paczki z dnia poprzedniego, a po moją nie podjechał, nie dał znać, zapadł się pod ziemię). Ręce mi opadają, Czy da się jakoś oznaczyć pracownika One, żeby jakoś wpłynąć na nich, bo to już nie są żarty, tylko frustracja. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@3kELO Dziękuję, dopiszę ten przykład do zgłoszenia. Dodatkowo masz prawo złożyć reklamację na usługę przez nasz formularz: https://allegro.pl/pomoc/kontakt 

oznacz moderatorów

3kELO
#10 Popularyzator#

Hej, nadal ta przesyłka widnieje w jakości sprzedaży. Da Pani radę to usunąć? (A000P7P3M7)

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@3kELO skontaktowałam się z odpowiednim zespołem w tej sprawie, poproszę jeszcze o chwilę cierpliwości. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@3kELO zamówienie wykluczone. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

3kELO
#10 Popularyzator#

No i kolejne zamówienie.. numer przesyłki A000QMUR71.

Kurier zamówiony wczoraj, zero kontaktu czy przyjedzie czy nie przyjedzie, dzisiaj paczkę zabrał.

Proszę o wykluczenie zamówienia z jakości szybkiej wysyłki....

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@3kELO to zamówienie zostało już wykluczone z jakości sprzedaży. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

3kELO
#10 Popularyzator#

to nowe (numer przesyłki A000QMUR71) czy te poprzednie? 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@3kELO to z przesyłką nr  A000QMUR71. To poprzednie tez zostało wykluczone, ale o tym pisałam 7 czerwca.

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

3kELO
#10 Popularyzator#

Przesyłka A000QMUR71 dalej widnieje jako nie wysłane w terminie.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@3kELO ok, dzięki za zgłoszenie! Wyjaśniam to.  

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@3kELO teraz na pewno zostało wykluczone i jutro nie będzie się liczyć. Przepraszam za pomyłkę! 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

3kELO
#10 Popularyzator#

Tym razem do akcji wkracza DPD, zlecenie złożone, kurier nawet się nie odezwał. Dwie przesyłki:

DPD 1000777344013U

DPD 1000777344014U

To jest jakaś masakra z przewoźnikami. Gdyby chociaż dawali znać, że nie podjadą to można jeszcze paczki nadać w innych punktach gdzie kurier jest nieco później. Jeżeli na Wysyłam z Allegro jest opcja zamówienia pojazdu to chociaż powinna być jakaś informacja, że kurier nie przyjedzie czy coś...

Ja bardzo przepraszam za spam tymi paczkami, ale punkty są ważne.. 🙂

oznacz moderatorów

3kELO
#10 Popularyzator#

@RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

Dzień dobry, bardzo proszę o wykluczenie z jakości sprzedaży:

1000777344013U - kurier nie przyjechał mimo zlecenia podjazdu

1000777344014U - kurier nie przyjechał mimo zlecenia podjazdu

A000RAIIP1 - kurier nie przyjechał mimo zlecenia podjazdu

A000R7VTU4 - kurier nie przyjechał mimo zlecenia podjazdu

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@3kELO Skierowałam prośbę o wykluczenie zamówień. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@3kELO Zamówienia zostały wykluczone. Będzie to widoczne w statystykach jutro. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

3kELO
#10 Popularyzator#

Dziękuję, kontaktowałem się również z infolinią, bo mam paczki, a nie wiem czy kurier przyjedzie. Kuriozum 

oznacz moderatorów